Logo eKatalog Logo AUTOCONT
Produktové tipy
na závěr roku
Obrázek jiný než byl

Nejbezpečnější počítače a tiskárny na světě

Společnost HP vytvořila silnou strategii v oblasti zabezpečení a správy koncových zařízení pro firemní prostředí. Vybrané řady HP notebooků, počítačů a tiskáren disponují díky zabudovaným hardwarovým řešením silnou bezpečnostní sebeobranou. Dané produkty mají ale i zajímavé vlastnosti pro ochranu firemních i soukromých dat a osobní identity.

Prvky bezpečnostní sebeobrany HP počítačů
  • HP Endpoint Security Controller - monitoruje systém a aktivuje samoléčící HW procesy
  • HP Sure Start - detekuje škodlivý kód při startu, brání ve spuštění a zajišťuje automatické zotavení BIOSu
  • HP Sure Run – střeží kritické procesy systému a restartuje je, když jsou napadeny
  • HP Sure Recover – rychle a bezpečně obnovuje firemní PC image přes síťové připojení
HP nabízí i velice efektivní nástroje pro urychlení IT správy koncových zařízení v organizacích. Zabezpečení tisku obnáší mnohem více než jen zabezpečení dokumentů. Současné hrozby vyžadují věnování pozornosti nejen přenášeným datům, ale také koncovým zařízením v síti.
Více info

Rytíř v plné zbroji

Tenhle rytíř váš koncový bod ochrání. Je malý postavou, moc toho nespotřebuje, přitom je velký výkonem a zabezpečením. Vládne procesorem Intel® Core™ i5-8500T a čipsetem Q370 s plnou hw podporou všech funkcí Intel® vPro™ a k tomu exkluzivními nástroji HP pro zabezpečení a správu.

18 172 | 21 988 s dph
Více info

Realita nejen virtuální

AUTOCONT OfficePro 3070 je konfigurovatelný stroj s 9. generací procesorů Intel® Core™, v kvalitním a tichém provedení šasi „designed-in-Sweden“ , který vám přizpůsobíme na míru. Využijí ho konstruktéři, projektanti a kreativci, kteří si chtějí prohlížet výsledky své práce ve 3D i pomocí AR/VR. Až dvě grafiky, všechno software je z výroby vždy optimálně nastaveno a připraveno ke spuštění, záruční servis 3 roky u zákazníka.

20 998 | 25 408 s dph
Více info

PC v krabičce od sirek

Mikro PC s procesorem ARM, určené pro oblast iOT, vytvoříte z desky Asus Tinker Board, kterou stačí vložit do hliníkové krabičky. Bez točivých součástí a bez použití nářadí. I v tak malém rozměru nabízí porty o periferní zařízení s vyhrazenými porty pro kameru, DSI panel a jiné drátové periferie.

1 544 | 1 868 s dph
Více info

Nejsem jenom desktop

Vzhledem ke svým rozměrům, výkonu a osazení portů se Mac mini hodí i do situací, do kterých se zatím žádný Mac nehodil. Teď na ploše necelých 20 × 20 cm koncentruje ještě víc jader a člověk nikdy neví, kde všude je Mac mini - nebo desítky Maců mini - v zápřahu. Zvládne až tři externí 4K displeje nebo jeden externí 5K, možnost připojení eGPU pro renderování a výpočty. Podpora pro šifrované úložiště, koprocesor Secure Enclave, Secure Boot.

19 869 | 24 041 s dph
Více info

Elegantní firemní AIO

Acer dávno není jen značka na doma. Má elegantní a robustní modely do podniků a organizací všech velikostí. Aspire C22 je štíhlý AIO s repro a kamerou, který se stane ozdobou interiéru.

13 266 | 16 052 s dph
Více info

Počítač, tablet, fotorámeček?

Zajímavé 10“ dotykové tablet/PC Philips s Androidem má 5dotykový displej, napájení přes POE/LAN, Wi-Fi. Dá se lehce uchytit i na zeď. LED diody po stranách barevně indikují provozní stavy. Ideální jako zobrazovací panel před zasedací místnosti, učebny nebo jako malý infokiosek.

9 235 | 11 174 s dph
Více info