Logo eKatalog Logo AutoCont

Nejbezpečnější počítače a tiskárny na světě

Společnost HP vytvořila silnou strategii v oblasti zabezpečení a správy koncových zařízení pro firemní prostředí. Vybrané řady HP notebooků, počítačů a tiskáren disponují díky zabudovaným hardwarovým řešením silnou bezpečnostní sebeobranou. Dané produkty mají ale i zajímavé vlastnosti pro ochranu firemních i soukromých dat a osobní identity.

Prvky bezpečnostní sebeobrany HP počítačů
  • HP Endpoint Security Controller - monitoruje systém a aktivuje samoléčící HW procesy
  • HP Sure Start - detekuje škodlivý kód při startu, brání ve spuštění a zajišťuje automatické zotavení BIOSu
  • HP Sure Run – střeží kritické procesy systému a restartuje je, když jsou napadeny
  • HP Sure Recover – rychle a bezpečně obnovuje firemní PC image přes síťové připojení
HP nabízí i velice efektivní nástroje pro urychlení IT správy koncových zařízení v organizacích. Zabezpečení tisku obnáší mnohem více než jen zabezpečení dokumentů. Současné hrozby vyžadují věnování pozornosti nejen přenášeným datům, ale také koncovým zařízením v síti.
Více info

Tablet. Notebook. Plátno. Vy rozhodněte.

Třetí generace ThinkPadu X1 Tablet je od základů přetvořena a nabízí vám výkon, produktivitu i přenosnost v prvotřídním odnímatelném zařízení 2v1, které je ideální pro vaše podnikání. Od velkého bezrámečkového displeje - nyní 13“ - k odolnému zabezpečení hardwaru až po ovládání hlasem pro rychlé zapnutí zařízení je X1 Tablet perfektní řešení pro profesionály na cestách.

48 329 | 58 478 s dph
Více info

Optimum pro profesionály od Dellu

Spoléháte se na výkon a mobilitu? Jste profesionál v oboru? Poté je model Vostro 7580 zařízením přesně pro vás! Výkonný 15" notebook ve firemní třídě s až 6jádrovými procesory Intel® 8. generace nabízí speciální výkon, možnost upravit si výkon grafik, exkluzivní chlazení výkonného procesoru, nebo křišťálově čistý obraz webkamery pro videokonference.

33 678 | 40 750 s dph
Více info

Formule mezi smartphony

Neuvěřitelný výkon. Neuvěřitelná cena. Pocophone F1 od výrobce Xiaomi nabízí ten nejlepší poměr ceny a výkonu. Speciálně upravený operační systém MIUI, doslova ušitý na míru tomuto modelu, pro hladší, rychlejší, svižnější a větší výkon. Odlukou oproti dražším modelům je i výskyt všech důležitých portů, podpora technologie Face ID, výborný fotoaparát a upravená obrazovka.

9 514 | 11 512 s dph
Více info

Inkoust až na 3 roky v ceně

Epson WorkForce Pro WF-C869RD3TWFC dokáže vytisknout 84 000 stran bez výměny spotřebního materiálu, to je asi 80 stránek denně po 3 roky. Používá Replaceable Ink Pack System (RIPS) a inkoustové hlavy PrecisionCore, vyniká svou rychlostí, kvalitou, spolehlivostí a úsporným provozem. Oslovte nás - a my vám prozradíme, jak úžasně levně a bez doplňování spotřebáku můžete tisknout. Za měsíční paušál nebo jednorázovou platbu.

Více info

Informace po ruce

Přidejte se k úspěšnému českého modernímu pětibojaři Davidu Svobodovi a zapojte do svého vývoje ty nejlepší technologie. Watch Fortuna vám zaručí, že se nikdy nepřestanete zlepšovat a poženou vás za vaše limity. Hodinky Huawei Watch využívají operační systém Android Wear a jsou vybaveny inteligentním osobním asistentem Google Now. Celý svět máte na svém zápěstí.

4 994 | 6 043 s dph
Více info

Prémiový tablet pro celou rodinu

Tab 4 Plus má krásný design, dosahuje skvělého výkonu, je překvapivě odolný, což z něj dělá skvělou volbou pro rodinu. Přichází s moderním krytem z dvojitého skla, které zabraňuje škrábancům a chrání tablet při nárazech. Podporuje také možnost více účtů, takže si každý člen rodiny může užít vlastní nastavení.

5 722 | 6 923 s dph
Více info