Řešení pro středně velkou jednací místnost
4 až 12 účastníků

videokonferencni mistnosti

Doporučujeme využít řešení založené na Logitech Rally Set, který obsahuje kameru Rally, 1 reproduktor, 1 mikrofon a dálkový ovladač. Součástí sady jsou i 2 huby pro připojení přineseného vlastního notebooku ke sdílení obsahu do online schůzky, k připojení mikrofonu a pro sdílení obsahu na monitor či projektor na zdi. Pro větší prostory lze volitelně přidat i další mikrofony.

Pokud chcete mít místnost připravenu stále k online akci, mít k dispozici okamžité sdílení obsahu, integrovaný kalendář a další plný komfort videokonferenční místnosti, doporučujeme sadu Logitech Tap Medium Room Set (MS Teams), nad rámec výše uvedené sady obsahuje dotykový ovladač Logitech Tap s minipočítačem formátu NUC. Zde nutno dokoupit i licenci Microsoft Meeting Room.

AUTOCONT služby a řešení

  • návrh konfigurace, kompletní montáž, dodání a instalace software pro online komunikaci
  • doporučení a dodávka vhodných monitorů na zeď – z nabídky na AC eKatalog
  • dodávka digitálního flipchartu 55" LED Samsung Flip!2 – detaily a cena
  • nadstavbové služby a řešení pro platformu Microsoft pro plné využívání Office 365 a Teams, např. řešení pro vedení efektivních porad či online školení pro zaměstnance.

Uspořádání řešení pro středně velkou místnost

Kamera a reproduktor pod monitorem na skříňce či na zdi, 2 USB huby pro připojení mikrofonu a vlastního doneseného notebooku pod deskou stolu či na skříňkách v místnosti, patřičná montáž kabelů.

videokonferencni mistnosti