Efektivní týmová spolupráce, komunikace, kreativita

Moderní pracoviště využívá více komunikátorů a méně elektronickou poštu. Pojítkem vzájemné spolupráce odkudkoliv je komunikátor Microsoft Teams, nástroj pro vzájemnou spolupráci jednotlivců i týmů, nástroj založený na přímé konverzaci (chatu) a možnosti práce v reálném čase na všech možných formátech souborů. Automatizaci rutinních úkolů vám umožní Microsoft Forms a Flow a transformujete tak stávající procesy, služba PowerApps jednoduše pomůže digitalizovat pracovní postupy formou na míru vytvořených aplikací. S Microsoft Teams a Yammer lze i více zapojit zaměstnance do dění ve firmě a vytvořit prostor pro efektivní dialog a zpětnou vazbu.

Díky videokonferenčnímu vybavení s patřičným softwarem a vhodnými hardwarovými zařízeními, lze vést produktivní diskuse, porady a školení týmů i jednotlivců odkudkoliv a kdykoliv.

Jaké aplikace použít? Alternate Text
Teams
SharePoint
OneDrive
OneNote
Sway
Stream
PowerApps
Yammer
Jaká zařízení použít? Alternate Text
Patřičně vybavené notebooky či tablety
Mirosoft Surface Hub
Videokonferenční sety Logitech
HP Slice for Teams Rooms

Práce s dotykovými displeji a podpora kreativity

Moderní pracoviště nabízí intuitivní použití dotykových displejů, elektronické tužky. Své představy vizualizujete formou prezentací, pohyblivých sekvencí, koláží, videoklipů, zvukovým doprovodem.

Jaké aplikace použít? Alternate Text
PowerPoint
Sway
OneNote
Excel
Access
Outlook
Forms
Stream
Jaká zařízení použít? Alternate Text
Patřičně vybavené notebooky či tablety
Microsoft Surface Hub
Samsung FLIP!
ViewSonic ViewBoard