Logo eKatalog Logo AutoCont

Keramická bomba bez chyb

První model Mi Mix od Xiaomi byl zjevením, ačkoliv nepřišel s minimálními rámečky jako první, nikdo si je do té doby nedovolil osekat tak jako čínská společnost. Následovník s přívlastkem 2SE jde ještě dále a navíc nabírá mnohem praktičtější směr.

Nad displej se vrátil tradiční reproduktor, zvýšila se spolehlivost senzoru přiblížení a přibyly podporované frekvence LTE. Xiaomi navíc představilo i prémiovou variantu. Mnohem větší pečlivost jde vidět i na klasickém modelu, vždyť jen výroba keramického pouzdra zabere v celém svém procesu týden.

Systém běží díky fantastickému výkonu hladce na oblíbené nadstavbě systému Android 9.2.3. Vše se tak odehrává na nezvyklých, ale v mnoha ohledech praktičtějších a k běžnému uživateli přátelštějších akčních plochách. Obrovským plusem je i kvalitní fotoaparát a skvělý displej.

12 724 | 15 396 s dph
Více info

Špičkový inteligentní telefon

Čistý design a výkon srovnatelný s modely s vyšší cenové třídy. Honor View 10 je inteligentním telefonem v pravém slova smyslu. Rychle rozpozná chování uživatele a přizpůsobí se mu, ať už se jedná o rychlost dostupnosti cílových složek nebo pouhé zpravodajství. Vše tak budete mít kdykoliv přehledně po ruce a připraveno k použití.

11 553 | 13 979 s dph
Více info

Nejlepší Android?

Huawei P20 Pro je žhavým kandidátem na ocenění pro nejlepší smartphone roku. Model Pro se drží nejnovějších trendů a nabízí výřez v displeji i bezrámečkový design. Pravá výjimečnost přichází až se skvělým výkonem a hlavně revolučním foťákem s kamerou. Vyostření obrazu má za důsledek ty nejkrásnější fotky v tom nejlepším rozlišení, jaké kdy na telefonu pořídíte.

19 838 | 24 004 s dph
Více info

Jedinečný hybrid

Lenovo Miix 720 12.2 je dosud nevídaný hybrid, který si neláme hlavu, do jaké kategorie vlastně spadá. Rád překračuje hranice za účelem dosažení toho nejlepšího výkonu. Používat ho tak můžete jako skvělý laptop, nebo jako mimořádný tablet, který na trhu nemá konkurenci. Oproti konkurenci vám tak umožňuje upustit uzdu své kreativitě nebo si vytvořit ideální pracovní prostředí podle vás.

38 206 | 46 229 s dph
Více info

Nerozbitný tablet

Ideální odolný pomocník pro pracovníky, kteří potřebují zadávat objednávky, kontrolovat zásoby, skenovat položky či upravovat obsah databáze. Má 7“ displej, čitelný i na silném slunečním světle, skener 1D i 2D kódů, silnou baterii a dobrou kameru. Android s nadstavbou Honeywell Mobility Edge pro extra zabezpečení.

25 928 | 31 373 s dph
Více info

Lepší ve všech ohledech

Větší displej, přepracovaný design a zachování výkonného jádra – to je nová Xperia XZ2 od Sony. Všechny odvážné změny se přitom nadmíru povedly a vedou k tomu, že nový model je tím typem telefonu, který vás bude reprezentovat nejlépe, jak jen smartphone může. Po uživatelské stránce je stále tím stejným spolehlivým telefonem s ještě lepším zobrazením a extrémně ostrým fotoaparátem pro všechny příležitosti.

16 740 | 20 256 s dph
Více info

Inteligentní společník

ZenFone 5 od ASUSU vás uchvátí nejen famózním duálním fotoaparátem, výborným výkonem a odolným a krásným designem. Jeho hlavní zbraní je inteligence, jež překračuje hranice smartphonů a dělá z povedeného modelu inteligentního společníka, který přichází s vlastním řešením jakéhokoliv problému. Podobně chytré jsou i obě kamery, které se přizpůsobí vašim preferencím a návykům, díky tomu perfektně zachytí jakoukoliv fotografii.

9 790 | 11 846 s dph
Více info