Fortinet

Fortinet

Společnost Fortinet se sídlem v Sunnyvale v Kalifornii je předním světovým dodavatelem integrovaných síťových bezpečnostních řešení pro poskytovatele připojení, datová centra, podniky a pobočkové sítě. Vizí společnosti Fortinet je od počátku poskytovat širokou, skutečně integrovanou a vysoce výkonnou bezpečnost napříč IT infrastrukturou.

O společnosti

Společnost Fortinet byla založena v roce 2000 bývalým prezidentem a výkonným ředitelem NetScreen Kenem Xienem. Fortinet zajišťuje špičkovou bezpečnost sítí a obsahu, stejně jako produkty zabezpečeného přístupu, které sdílejí inteligenci a spolupracují na vytvoření kooperativní struktury. Unikátní Security Fabric kombinuje bezpečnostní procesy, intuitivní operační systém a aplikované informace o hrozbách, které vám poskytnou ověřenou bezpečnost, výjimečný výkon a lepší viditelnost a kontrolu - a zároveň poskytnou snadnější správu. Fortinet Security Fabric poskytuje jednotný přístup, který je široký, integrovaný a automatizovaný.

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost AUTOCONT je držitelem partnerského statutu Platinum, což je nejvyšší možný statut udělovaný společností Fortinet a je zárukou pro zákazníky, že při návrzích a realizaci bezpečnostních řešení spolupracují s certifikovaným a profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.