APLIKACE

Zvyšte spokojenost zaměstnanců i zákazníků s vašimi postupy a službami, zvyšte konkurenceschopnost i profitabilitu.

„Aplikace by měly být hnacím motorem firemní komunikace, procesů i úspěchů. Zajistíme nejen to, aby spolehlivě fungovaly vaše poštovní systémy, kancelářské aplikace i další aplikační infrastruktura. Naše aplikační divize nasadí a následně zajistí podporu provozu vybraných podnikových aplikací (ERP, CRM, DMS a portály). Zabezpečíme fungování i smluvní vztah s dodavateli běžně používaných systémů pro účetnictví, mzdy, výrobních systémů, systémů pro obchod či realizaci služeb“.

CHCI VĚDĚT VÍC
UKÁZKY MOŽNOSTÍ

Postaráme se o poštovní systémy, kancelářské aplikace i základní aplikační infrastrukturu. Naše aplikační divize umí nasadit a následně podporovat provoz vybraných podnikových aplikací – ekonomických, obchodních, provozních (výroba, služby), personálních a mzdových. Zabezpečíme integraci většiny dalších podnikových aplikací, které se v ČR běžně používají.

Kancelářské aplikace a komunikace

Zajistíme výběr vhodných aplikací pro počítače, notebooky, tablety a smartphony, výběr vhodného licenčního plánu, instalaci, školení uživatelů, správu, údržbu a rozvoj kancelářských aplikací. Nejčastějším kancelářskými aplikacemi jsou Microsoft Office resp. Office 365, ale zajistíme i další potřebný software ve spojení s platformami Apple či Google nebo jejich kombinaci.

Základem komunikačních systémů, které dodáváme, jsou elektronická pošta, software pro komunikaci a online schůzky (např. Skype), software pro ukládání a sdílení souborů a dokumentů, firemní portály a sociální sítě. Majorita našich komunikačních řešení je postavena na softwaru Microsoft, Exchange pro e-mail, kalendáře, správu kontaktů, Skype for Business pro komunikaci a online schůzky, SharePoint pro ukládání a sdílení dokumentů a firemní portály a Yammer pro firemní sociální síť.

Provozní a ekonomické podnikové aplikace

Provozní a ekonomické aplikace dodáváme již více než 20 let na platformách Microsoft. Díky množství referencí a mnoho let budovanému know-how našich specialistů z divize zaměřené na podnikové aplikace a služby jsme v současnosti nevýznamnějším dodavatelem informačních systémů Microsoft Dynamics v ČR a SR. Implementovali jsme a rozvíjíme systémy Microsoft Dynamics u více než 200 zákazníků a disponujeme týmem 100 specialistů pro jednotlivé funkcionality (finance, logistika, obchod, výroba…) a vertikály (obchod, výroba, služby).

Součástí naší nabídky jsou i další aplikace pro personalistiku a mzdy, datové sklady, digitalizace, správy a řízení dokumentů, webová a portálová řešení.

Vyvíjíme vlastní softwarové produkty i řešení na zakázku. Máme k dispozici vlastní sadu podnikových řešení a služeb připravených pro Industry 4.0.

Integrace aplikací

Žádný výrobce na světě neumí dodat vše, proto bývá v organizacích či firmách několik, často i několik desítek, aplikací, které je nutné mezi sebou propojit tak, aby byla zajištěna IT podpora všech činností.

Architektura informačních systémů a jejich propojení (integrace) může být různé kvality, od ručního přepisu dat mezi jednotlivými systémy, přes exporty a importy dat do MS Excelu či jiných kancelářských aplikací až po automatické propojení jednotlivých informačních systémů různými technologiemi.

Máme tým architektů, který zajistí návrh aplikací a jejich propojení adekvátní možnostem zákazníka. Umíme poradit, kdy se vyplatí data ručně přepsat a kdy a jak se vyplatí systémy propojit.

ZPĚT