Citrix

Citrix

Ucelená produktová řada společnosti Citrix přináší zákazníkům komplexní a efektivní dynamickou infrastrukturu pro poskytování aplikací a desktopů odkudkoliv, kdykoliv a z jakéhokoliv zařízení. Nástroje Citrix, které pokrývají řešení od datového centra až po mobilní koncová zařízení uživatelů, jsou moderní, osvědčenou a spolehlivou metodou poskytování aplikací a desktopů uživatelům na jakékoliv zařízení s vysokou bezpečností firemních dat a to i na zařízeních vlastněných zaměstnancem.

O společnosti

Citrix je společnost využívající cloud computing pro umožnění mobilního pracovního stylu uživatelům - poskytuje jim možnost pracovat a spolupracovat odkudkoliv a přistupovat k aplikacím a datům z jakéhokoliv nejnovějšího zařízení stejně snadno, jako by byli ve vlastní kanceláři. Řešení Citrix pomáhají IT a poskytovatelům služeb vytvářet cloudy s využitím virtualizačních a síťových technologií pro zajištění výkonných, pružných a cenově nenáročných cloudových služeb. Předními řešeními zajišťujícími mobilitu, virtualizaci desktopů, cloud networking, platformy pro cloud, spolupráci a sdílení dat pomáhá společnost Citrix organizacím všech velikostí dosahovat rychlosti a pružnosti nezbytné k úspěchu v dnešním mobilním a dynamickém světě. Produkty společnosti Citrix se používají ve více než 260 000 organizacích a využívá je celosvětově více než 100 milionů uživatelů. Roční zisk v roce 2012 byl 2,59 miliard USD. Více informací na www.citrix.cz

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost AUTOCONT je držitelem jedné z nejvyšších partnerských úrovní Citrix Solution Advisor – Gold Partner. Dosažený status je výsledkem a důkazem vysoké odbornosti našich certifikovaných obchodních, konzultačních a implementačních specialistů. Současně je pro naše zákazníky zárukou, že při návrzích a realizaci řešení Citrix, spolupracují s profesionálním dodavatelem té nejvyšší úrovně.

Kontakty

Lukáš Hrubý
lukas.hruby@autocont.cz