Logo eKatalog Logo AutoCont

Bloky datových center od společnosti Intel

Stavebnicová architektura výpočetních jednotek pro HPC od Intelu. Co vašemu týmu pro CAD/GIS přinese výkonná pracovní stanice posunutá do datacentra? Vyšší flexibilitu, výkonnost, zabezpečení...Zeptejte se nás, jak pracují konstruktéři a projektanti, kteří spoléhají na virtuální pracovní stanice s grafickými procesory nVidia(r) TESLA řady M, V, nebo P, které jsou umístěny v privátním nebo jiném typu cloudu, ve spolehlivě provozovaném a zabezpečeném datacentru.

Podle potřeb zákazníků konfigurujeme stroje osazené procesory Intel® Xeon, postavené ze stavebnicových bloků Intel Data Center Blocks. A také architekturu RSD (Rack Scale Design). Nechte si u nás zkonfigurovat lokální nebo virtuální pracovní stanici s procesory Intel a nVidia.

Více info

Pro skutečně tvůrčí profesionály

To je iMac Pro 27'' 5K. Profesionálové iMac milují. Každému, od střihačů videa po 3D animátory, od muzikantů přes vývojáře softwaru až po vědce, pomůže iMac Pro proměnit největší nápady v nejlepší díla.

115 915 | 140 257 s dph
Více info

Skenuje vždy a všude

Honeywell ScanPal EDA50 je počítač k pořizování dat kdekoliv. Má kvalitní 2D skener, vypadá a používá se jako smartphone. Lehká konstrukce nabízí uživateli dokonalou kombinaci odolnosti, komfortu, pohodlí a přenosnosti. A vydrží celou směnu i déle.

15 563 | 18 831 s dph
Více info

Acer Revo Base

Elegantní kostka, která zapadne do moderního interiéru. Kompletní PC, 4GB RAM, 500GB HDD, LAN/wifi, DP/HDMI. Stačí doplnit operační systém.

3 822 | 4 625 s dph
Více info

Krabička od zápalek nahradí PC

RX300 je nejnovější zero klient pro Citrix HDX od nComputing, který je postavený na Raspberry Pi 3. Ve své třídě je opravdu silný; jako sw nadstavbu používá osvědčený StratoDesk. Krom HDX existuje také verze pro RDP za nečekaně nízkou cenu! Snadno připojíte nejrůznější periférie. Testovací vzorek máme k dispozici.

6 900 | 8 349 s dph
Více info

Víc než NuC už nepotřebujete

Kompaktní výkonné PC s předinstalovanými Windows 10 x64 Home; silný Intel® Core™ i7-7567U, 8GB RAM (max. 32GB), velký 2TB HDD + 16 Intel® Optane™ Memory M.2. Disková cache, která dodá systému turbo.

16 635 | 20 128 s dph
Více info

Dell Canvas

Je to PC nebo není? Je to dotykový tablet v podobě monitoru, doplněný o pero a puk, který lze připojit k téměř jakémukoliv počítači s Windows 10. Pozvedne vaše pracoviště na zcela novou úroveň. Zařízení Dell získalo cenu veletrhu ES 2017 Innovation Awards.

Více info