Logo eKatalog Logo AutoCont

Bezpečný, silný, přesný a spolehlivý plotr

Plotr T1700 je velkoformátová barevná tiskárna A0 pro pracovní skupiny s CAD/GIS aplikacemi. Posune vaši týmovou práci na vyšší level. Má špičkové zabezpečení: ochranu proti neoprávněnému zásahu do firmware SecureBoot a whitelisting, šifrovaný pevný disk, ochranu přístupu PINem nebo externí čtečkou. S programem HP Click tisknete i nastavujete tisk na dálku. Už žádné zasekávání počítače poté, co kliknete na tlačítko Tisk. Návrat do aplikace je bleskový, plotr si vypočítává tisk sám, zatímco vy můžete dále pracovat. Ušetříte za média i papír díky nestingu a výběru dvou rolí. Oceníte i kvalitnější barvy a téměř absolutní přesnost tisku.

AUTOCONT prodává plotry už více než 20 let. Ve spolupráci s naší sesterskou společností CADStudio dokážeme uspokojit každého zákazníka. Na velkoformátové tiskárny HP Designjet máme obchodní i technickou autorizaci, jejich prodej a servis zajišťuje AUTOCONT. Podporu pro CAD/GIS software poskytuje CADStudio, autorizovaný školicí a konzultační partner AUTODESK, držitel nejvyššího statusu Autodesk Platinum Partner.

89 990 | 108 888 s dph
Více info

Klíčové úlohy rychleji

S multifunkční tiskárnou HP LaserJet Enterprise M527dn tiskněte ihned, s nízkou spotřebou energie a kvalitně. Víceúrovňové zabezpečení pomáhá chránit vaše zařízení před hrozbami. Rychlost ČB tisku až 43 str./min., oboustranný tisk, skenování.

32 061 | 38 794 s dph
Více info

Vysoký výkon v kompaktním těle

Laserová tiskárna HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn je vhodná do provozu s častým tiskem. Měsíční vytížení až 50 tis. stránek. Možnost faxování, skenování, kopírování dokumentů a jejich ukládání na připojený USB disk. Rychlost tisku a kopírování až 27 str./min. S tonery JetIntelligence tiskne s vysokou výtěžností.

9 259 | 11 203 s dph
Více info

Vysokorychlostní skener

Výkonný vysokorychlostní síťový skener Canon ScanFront 400 je vhodný pro sdílené nebo decentralizované skenování. Samostatný stolní síťový skener nabízí rychlé, snadné a spolehlivé skenování dokumentů různých velikostí a typů přímo do firemního pracovního postupu. Není vyžadován počítač ani žádný software.

37 900 | 45 859 s dph
Více info

Vysoká užitná hodnota a rychlost

MF tiskárna HP PageWide Pro 477dw představuje kombinaci nejnižších celkových nákladů na vlastnictví, kvality tisku a rychlosti. Získejte bohaté funkce zabezpečení a nízkou spotřebu energie. Rychlost tisku Až 40 str./min. Duplexní tisk, ADF podavač dokumentů, vstupní zásobník na 500 listů. Vstupy: USB, ethernet WiFi.

10 554 | 12 770 s dph
Více info

4k kostka umí vše

Rozšiřte si naplno svět svých možností s dokovací kostkou i-Tec! S použitím jednoho jediného kabelu proměníte notebook i tablet s rozhraním USB-C / Thunderbolt 3 ve výkonnou a multifunkční pracovní stanici, která vám připojí veškeré vaše příslušenství a s ním i výkonný monitor.

2 547 | 3 082 s dph
Více info

Videokonference ve 4K s Logitech MeetUp

Dálkově ovládaná kamera a repro v jednom přináší špičkovou kvalitu obrazu do malých konferenčních místností. Její 120° zorné pole umožňuje snadno zabrat až osm osob kolem stolu. Rozlišení 4K, funkce otáčení, naklápění a zoom umožňují podle potřeby znovu zaostřit. Požádejte o bezplatnou zápůjčku!

16 990 | 20 558 s dph
Více info