Personalistika a mzdy (PAM)

Kvalitu firmy z velké části určují zaměstnanci, proto je nutné s nimi pracovat jako s cenným kapitálem. Motivovat k vyšším výkonům, zvyšovat jejich kvalifikaci, zajišťovat bezpečnost při práci, hodnotit výkony, reagovat na požadavky. Současně je nutné sledovat a naplňovat legislativní požadavky, které se průběžně mění.

Microsoft Dynamics 365 for Talent je efektivní řešení pro oblast lidských zdrojů. Firmám pomáhá zdokonalit klíčové HR agendy, usnadňuje proces náboru nových zaměstnanců a je pomocníkem při nástupu nových lidí, kterým umožňuje rychlé zapracování

Jsme schopni nabídnout i personální a mzdový informační systém Magma HCM, který významně pomáhá práci personálních a mzdových útvarů. Svou funkcionalitou, vlastnostmi a schopnostmi se Magma HCM dokáže přizpůsobit potřebám podniků různých velikostí a zaměření i institucím či úřadům.

Microsoft Dynamics 365 for Talent - řízení lidských zdrojů

Microsoft Dynamics 365 for Talent je cloudové řešení pro oblast lidských zdrojů. Firmám pomáhá zdokonalit klíčové HR agendy, usnadňuje proces náboru nových zaměstnanců a je pomocníkem při nástupu nových lidí, kterým umožňuje rychlé zapracování. Neopomíjí ani řízení rozvoje a růstu zaměstnanců, správu zaměstnaneckých benefitů, místní legislativu a mnoho dalších.

Aplikace Microsoft Dynamics 365 for Talent je navíc plně integrována s nástrojem LinkedIn Recruiter, který zajišťuje přístup do největší sítě talentů na světě – profesní sítě LinkedIn.

Více informací najdete ZDE

Magma HCM - personální a mzdový informační systém

Magma HCM je personální a mzdový informační systém fungující v souladu s českou i slovenskou legislativou. Díky své funkcionalitě, vlastnostem a schopnostem se dokáže přizpůsobit potřebám podniků různých velikostí a zaměření i současně institucím či úřadům.

V systému je možné samostatně zpracovávat agendu pro více účetních subjektů, což optimalizuje cenu pro skupinu firem. Systém má kromě české verze i slovenskou a anglickou jazykovou mutaci.