AUTOCONT získal certifikaci Titanium i ocenění nejvýznamnější partner Dell EMC

Praha (duben 2018) – Poprvé od spojení Dell a EMC oceňovala společnost Dell EMC za ukončený fiskální rok své nejlepší partnery. AUTOCONT získal v České republice významné ocenění „Channel Partner of the Year“, zároveň mu obchodní výsledky i splněné certifikace specialistů umožnily lokálně, jako jednomu z mála partnerů dosáhnout na nejvyšší partnerský status DellEMC Titanium Partner.

Slavnostní předávání ocenění Dell EMC Partner Awards 2018 proběhlo 5. dubna v prostorách Aureole Fusion Restaurant & Lounge v Praze. Společnost Dell EMC tam poprvé, od jedné z nejvýznamnějších světových fúzí IT oboru, oceňovala za ukončený fiskální rok a konsolidované výsledky své nejlepší partnery. Ceny předávali, senior viceprezidentka Dell EMC pro region východní a střední Evropy Anja Monrad a generální ředitel české pobočky Dell EMC Jiří Kysela. Za AUTOCONT je přebrali Vít Ševčík, obchodní ředitel pro Enterpise segment a Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing.

„Do spolupráce s firmou AutoCont CZ a.s. jsme se pustili s perspektivou vysokého potenciálu již před několika roky. Významný rozvoj a růst obratu za první uzavřený fiskální rok od spojení Dell a EMC ukazuje, že poslední realizované investice a aktivity byly dobrými kroky pro obě strany“ doplňuje k ocenění Pavel Halfar, obchodní ředitel pro partnerský prodej české pobočky společnosti Dell EMC.

AUTOCONT i pro další fiskální rok 2018 splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell EMC a dosáhl nejvyšší úrovně Titanium. Vysoké nároky na tuto firemní certifikaci splnil AUTOCONT jako jeden z několika málo partnerů Dell EMC v regionu střední a východní Evropy, zákazníkům tam může garantovat maximální obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem společnosti Dell EMC.