Firemní síť bez starostí

Hledání vzniklých problému v síti může být náročný a zdlouhavý process. S Cisco Meraki můžeme problémy nejen rychle odstranit ale dokonce jim i předcházet! Díky integrovaným pokročilým metodám budete hned vědět, kde vznikla příčina problémů, koho nebo dokonce jakou konkrétní službu či přenos, postihuje. Meraki Health vám okamžitě ukáže na místo příčiny včetně potřebných informací, které vám pomohou s odstraněním závady. S Cisco Meraki vždy přesně víte, které aplikace a kdo ve vaší síti používá a v jakém objemu. Díky tomu lze kvalitu přesně nastavit, bez nutnosti analytických a management nástrojů třetích stran.

Interní síť je jedna věc, ale jak dohledat přenosy spojené s cloudovými aplikacemi, kterých v síti každým dnem přibývá? Meraki Insigt odpoví na všechny otázky spojené s WAN aplikacemi a jejich stavem a vy si budete vždy jisti, že jste schopni nalézt příčinu toho, proč si třeba vaši uživatelé stěžují na náhlé snížení komfortu jejich práce. A co když problém spočívá v koncovém zařízení? Jednoduše ho nastavte pomocí Meraki Device Manager! Máte tak dokonalou kontrolu nad koncovým zařízením a můžete s ním i na dálku libovolně pracovat, nebo ho třeba zablokovat a vymazat. S Cisco Meraki zcela odpadá potřeba náročných dohledových a analytických nástrojů, vše je na jednom místě – Cisco Meraki Dasboard je tím jediným, co budete potřebovat pro efektivní správu.

Na webináři vás seznámíme nejen s technickými vychytávkami Cisco Meraki, ale ukážeme vám, že pořízení efektivní a moderní a sítě je snažší, než si myslíte. Síť jako služba není žádný prázdný pojem, ale realita v podání AUTOCONT a Cisco. Společně vám představíme způsob, jak si pořídit síť bez starostí, to znamená na klíč s minimem vstupních prostředků a maximem služeb.

Datum a čas / 10. září 2020, 10:00 – 10:45 hod.

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy pro uložení do svého kalendáře.
Těšíme se na vás.

Detaily k programu a registraci zde

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zve

Jaroslav Vazač
manažer oblasti nabídky