Logo eKatalog Logo AutoCont

Welcome HomePod

Apple HomePod je nový zvuk vaší kanceláře, domova i váš asistent v jednom. Není to jen reprobox. Má sice sedm výškových reproduktorů, subwoofer, ale A8 čip toho umí mnohem více. Nejen přehrávat hudbu prostorově. Apple Music a Siri si zapamatuje vaši oblíbenou hudbu a dokáže vám ji nabídnout podle nálady. HomePod bude vaším asistentem, který bude přes Siri zvládat ovládání vaší chytré budovy i kanceláře. HomePod má 6 mikrofonů - stačí z jakéhokoliv směru říct: “Hey Siri, turn on the lights” nebo “Hey Siri, make the room cooler“ („Siri, rozsviť světla“ nebo „Siri, méně tepla v místnosti, prosím“). Cena a dostupnost v ČR na dotaz.

Více info

Dell s převratnou aplikací

Smartphony a počítače vzájemně moc dobře nekomunikují a nutí nás mezi ně rozdělovat náš čas. Společnost Dell se snaží o změnu vývojem převratného softwaru Dell Mobile Connect, jež by měl učinit obě zařízení kooperativnější. Například hovory i SMS zprávy by šly přijímat přímo na obrazovce počítačů nebo notebooků.

Více info

Envy bez Snapdragonu

Hybridní laptop HP Envy x2 se velmi brzo dočká mladšího sourozence. Společnost HP plánuje uvedení stejného modelu s Intel Core procesorem sedmé generace, jež nahradí mobilní čip Snapdragon. Další novinkou je optimalizace podpory pro LTE sítě. Zde však upgrade naštěstí končí, protože v Hewlett Packard si uvědomují, že Envy x2 je sám o sobě vysoce výkonný a spolehlivý notebook.

36 379 | 44 019 s dph
Více info

Lehký a tenký

Japonská společnost přináší několik novinek, kterými nás zavalí během prvních letošních měsíců. Můžeme očekávat přes tucet nových modelů a změny v konstrukci těch již dříve uvedených. Mezi novinky se řadí i model Portege X30-D-1C1, jenž bude již tradičně patřit mezi ty nejlepší pracovní stanice na trhu. Navíc i na něj se vztahuje neuvěřitelná záruka bezplatné opravy a vrácení pořizovací částky.

47 760 | 57 790 s dph
Více info

Lepší, než kdy dříve

Ve vesmírně šedé barvě přichází aktualizovaný model jednoho z celosvětově nejoblíbenějších počítačů pro profesionály. Nový iMac Pro 27“ slibuje nejvyspělejší úložiště, paměť i rozhraní. K tomu disponuje elegantní konstrukcí, fenomenálním 27“ Retina 5k displejem a jasem na úrovni 500 nitů, tj. o 43 % více než dřívější model. Všem kreativním lidem tak umožňuje proměnit nápady v geniální díla.

115 915 | 140 257 s dph
Více info

Dvacetihodinová výdrž

Po představení konkurenčních modelů přichází s kombinací Windows 10 a čipsetu Snapdragon 365 i Lenovo. Miix 630 má 12,3“ Full HD displej, stojánek a odpojitelnou klávesnici s držákem na stylus. Největší přednost spočívá díky mobilnímu hardwaru a pasivnímu chlazení v absolutní tichosti, váze okolo pouhého jednoho kg a neuvěřitelné výdrži. Za optimálních podmínek vydrží bez nabíjení až 20 hodin.

Na dotaz
Více info

Kino v pohodlí domova

Pokud vám nestačil model 4K LED televize, jež se mohl kvalitou filmového zážitku rovnat návštěvě kina, nebo 85“ 8K televize, nemusíte zoufat. Samsung oznámil plán uvést do prodeje obrovskou 146 palcovou zabudovanou televizi, jež by měla být revoluční. V tuzemském trhu si na ni však počkáme, ale i zde si můžete vychutnat filmový nebo seriálový zážitek na kritiky oceňovaném modelu z naší nabídky.

25 830 | 31 254 s dph
Více info