Logo eKatalog Logo AutoCont

Pracovní stanice v ultrabooku

Výkon vašeho notebooku nikdy nebyl dokonalejší. Série ThinkPad P52s kloubí osmou generaci procesorů Gen Intel® Core™ s grafickou kartou NVIDIA® P500 Quadro® pro ještě větší výkon a výdrž. Díky možnosti nakonfigurovat si zařízení podle vlastních představ tak dosáhnete maximální volnosti a produktivity.

62 134 | 75 182 s dph
Více info

Přítel na cesty

Chcete pracovat v luxusním prostředí, ať už se nacházíte kdekoliv? Dell Latitude 7390 s dokonalou 13“ obrazovkou vám to umožní. Kromě skvělých technických parametrů a nejmodernějšího zabezpečení nabízí tento 2v1 notebook především vynikající výdrž baterie, flexibilitu a mobilitu. Se svým vybavením je notebookem pro profesionály.

47 659 | 57 667 s dph
Více info

Horká novinka

Lenovo rozšiřuje svou úspěšnou sérii ThinkPad o novou, již osmou, generaci pracovních přístrojů. V lednu představený model X280 bude po dlouhé době laptopem s více procesorovými jádry i novým typem integrované grafiky Intel UHD Graphics 620. Díky TB3 portu ji můžete nahradit grafikou externí. Zcela převratný laptop ocení každý profesionál.

38 437 | 46 509 s dph
Více info

Nad očekávání

Kdo říká, že tenký a lehký notebook musí mít nějaká omezení? Nejnovější notebook ENVY, který je pozoruhodně elegantní, ale přesto mimořádně výkonný, nabízí inspirativní přenositelnost. Je tenký, tvarovaný a vybavený nejnovějším hardwarem, takže zvládne téměř všechno, co potřebujete a co si dokážete představit.

24 450 | 29 585 s dph
Více info

Vytvářejte a sdílejte

Hledáte výkon a osobitý styl co zaujme na první pohled? To je HP Pavilion 15-cc103nc, spojující pracovní nasazení s možnostmi multimediální zábavy. Za pomoci spolehlivého výkonu, kvalitního displeje a pohodlné klávesnice vytvoříte cokoliv, co si budete přát. Díky osobitým funkcím se můžete svým úspěchem pochlubit přátelům na celém světě.

20 613 | 24 942 s dph
Více info

Skvělý nejen vzhledem

Lehký přenosný laptop se skvělým výkonem a snadným ovládáním vytvořený z kvalitních materiálů pro dlouhodobou životnost již není utopií. Přichází Dell XPS 9370 T z řady XPS 13, model vytvořený pro každodenní používání i v těch nejnáročnějších podmínkách. Disponuje novou řadou portů, upgrade hardwaru i upraveným chlazením pro ještě větší výdrž.

41 830 | 50 614 s dph
Více info

Japonský samuraj

Odolný a hrdý na svou spolehlivost. Pokud se Toshiba Portégé X30 pokazí v 1. roce používání, Toshiba závadu opraví a ještě vám vrátí peníze. Díky nově vyvinuté technologii chlazení Hybrid Air Cooling se nepřehřívají a všechno běží hladce a rychle. Dotykový a přitom skvěle jasný displej, podsvětlená klávesnice, špičková záruka 3 roky.

46 950 | 56 810 s dph
Více info

Surface Laptop

Originální Microsoft Surface je švihák. Šasi aluminium, barva platinum. Pečlivě navržen a vyladěn pro práci s náročnými aplikacemi. V ceně speciální edice Windows S, upgrade na Windows 10 Pro zdarma. Vestavěná baterie poskytuje skvělou výdrž až 14.5 hod. Excelentní výkon dodávají procesory Intel Core 7. generace. Zeptejte se nás na konfigurace skladem!

23 950 | 28 980 s dph
Více info