ESET

ESET

Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší a dlouhodobě nejspolehlivější bezpečnostní softwarová řešení. ESET se stal první společností, která díky dlouhodobě vysoké úrovni ochrany získala 100 ocenění prestižního magazínu Virus Bulletin VB100. Technologie společnosti ESET v současnosti využívá více než miliarda uživatelů. Kromě samotných bezpečnostních produktů je naleznete i v populárním prohlížeči Google Chrome. Od roku 2019 se ESET podílí i na ochraně uživatelů platformy Android prostřednictvím Google App Defense Alliance.

Bezpečnostní produkty ESET jsou určené jak pro domácí uživatele, tak i pro firemní zákazníky z malých, středních i velkých společností ze segmentu Enterprise. Ty chrání nejmodernější technologie, mezi které patří pokročilé strojové učení, které chrání uživatele před tzv. hrozbami nultého dne, UEFI skener, který dokáže odhalit malware i v tomto specifickém prostředí, a řada dalších.

Významnou předností jsou i vysoce ceněné služby technické podpory v českém jazyce. Obrátit se na ni mohou všichni uživatelé produktů ESET, tedy domácí i firemní zákazníci.

O společnosti

Firma ESET byla založena v roce 1992 a je světovým producentem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Společnost má lokální zastoupení v Praze a vývojová centra v Brně a Jablonci nad Nisou. Celosvětová centrála sídlí v Bratislavě a celkově na celém světě je více než 20 poboček a vývojových center. Více informací naleznete na www.eset.cz.

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost AUTOCONT je oficiálním autorizovaným partnerem se statusem ESET Security Partner a ESET Platinum Partner. Pro dosažení této úrovně je potřeba splnit náročné podmínky, které má ESET u těchto certifikací nastaveny. V kombinaci s rozsáhlou sítí poboček AUTOCONT má tak zákazník jistotu, že bude mít v případě jakékoliv situace pomoc poblíž.

Kontakty

Lukáš Hrubý
lukas.hruby@autocont.cz