AUTOCONT se stal HPE partnerem roku 2018

Praha (leden 2019) - Společnost AUTOCONT a.s. získala za rok 2018 významné ocenění od Hewlett Packard Enterprise. Ze slavnostního novoročního večera si odnesla jedinou cenu, kterou HPE letos udělovalo partnerům – resellerům/integrátorům.

Technologická společnost Hewlett Packard Enterprise na 9. ledna 2019 připravila v prostorách hotelu Carlo IV v Praze společenský večer pro své nejlepší partnery a děkovala za spolupráci v roce 2018. V rámci večera byly uděleny dvě ocenění - nejvýznamnější velkoobchodní distributor roku a nejvýznamnější reseller / integrátor roku. Tuto cenu si odnesla společnost AUTOCONT a potvrdila tak svou silnou pozici na trhu.

„V roce 2017 jsme dominovali při oceňování partnerů v několika produktových kategoriích, v posledním období se nám přesto podařilo v každé ze tří hlavních oblastí HPE portfolia (servery, storage, networking) naše realizované obraty více jak zdvojnásobit. Poděkování patří především zákazníkům za jejich přízeň a našim specialistům za kvalitu služeb a rozvíjející se kompetence“, uvádí k získanému ocenění Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AUTOCONT a.s.

AUTOCONT je držitelem statusu Hewlett Packard Enterprise Platinum Partner a mnoha HPE specializací. Daný status a specializace se přisuzují pouze firmám s vyškolenými odborníky a plněním stanoveného obratu v HPE produktech. HPE specializace jsou součástí certifikačního programu HPE a zákazníkovi zaručují jistotu, že pracuje s autorizovaným partnerem, který má v dané oblasti technologií a řešení vysoce certifikované zaměstnance i praktické zkušenosti. Pro zajištění vysoké kvality a komplexní služby zákazníkovi je AUTOCONT rovněž autorizovaným servisním partnerem.

„AUTOCONT patří dlouhodobě k našim nejlepším partnerům, ale jejich letošní výsledky překonaly všechna naše očekávání“, komentoval výsledky Jan Kameníček, generální ředitel Hewlett Packard Enterprise.

Z rukou generálního ředitele Hewlett Packard Enterpise, pana Jana Kameníčka, převzal ocenění za společnost AUTOCONT pan Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing.