Logo eKatalog Logo AutoCont

Nová generace serverů Dell EMC PowerEdge

Nové servery PowerEdge 14. generace přinášejí podle dodavatele architekturu, optimalizovanou pro softwarově definovaná datová centra.

Dell EMC uvádí, že nová řada PowerEdge nabízí až 12 násobně vyšší počet operací vstupu/výstupu (IOPS) k rychlejšímu zpracování i nejnáročnějších aplikací. Inteligentní automatizace až 4 násobně urychluje správu díky řadiči iDRAC9 a pomocí řešení QuickSync 2 snižuje o 30 % počet nutných kroků při instalaci řadiče iDRAC. Servery jsou určeny pro tradiční i cloudově nativní aplikace navržené pro nové procesory Intel® Xeon® Gold.

Nové portfolio serverů Dell EMC PowerEdge, optimalizované pro technologii non-volatile memory express (NVMe), pomáhá zákazníkům v rychlejším nasazení řešení pro softwarově definovaná datová úložiště a hyperkonvergované infrastruktury. To podle dodavatele zajišťuje řadu výhod.

Kryptograficky důvěryhodné spuštění systému má zajistit komplexní bezpečnost serveru a celkové zabezpečení datového centra. Zahrnuje funkce jako hardwarové zabezpečení Root of Trust, ochrana Intel Boot Guard, podepsaný firmware a automatická obnova systému BIOS. Nová je rovněž virtuální konzole OpenManage Enterprise. Uzamčení systému, které představuje funkci výhradně dostupnou u serverů PowerEdge, chrání konfiguraci systému před škodlivými i neúmyslnými změnami a zároveň na ně upozorňuje uživatele.

Více informací

Dell EMC Unity All-Flash Storage

Dell EMC Unity, poháněný procesory Intel® Xeon®, poskytuje maximální jednoduchost a hodnotu, což umožňuje vaší organizaci zrychlit nasazení, zefektivnit správu a přímočaře vrstvit úložiště do cloudu.

Úložné platformy All-Flash a Hybrid Flash od Dell EMC Unity optimalizují výkon a účinnost SSD s plně integrovanými funkcemi SAN a NAS. Analýza úložiště založená na cloudu a proaktivní podpora vám zajišťuje dostupnost a připojení.

All-Flash

Zrychlete infrastrukturu aplikací s jednotnými ukládacími platformami pro ukládání dat All-Flash, které zjednodušují operace a zároveň snižují náklady a nároky na datové centrum.

Dell EMC Unity 350F, 450F, 550F, 650F, jednotné úložiště s výkonem All-Flash. Služby redukce dat pro větší efektivitu, vše nainstalujte během několika minut a spravujte z cloudu, rozsah až 16 PB.

Hybrid Flash

Dosáhněte optimální kombinace výkonu úložiště, nákladové efektivity a pokročilé správy dat spolu s důkladně integrovanými funkcemi SAN a NAS.

Dell EMC Unity 300, 400, 500, 600, kombinuje výkon SSD a hospodárnost disku a redukce dat pro all-flash pools. Nainstalujte během několika minut, spravujte z cloudu, rozsah až 16 PB.

Dell EMC UnityVSA

Pokročilé funkce pro ukládání a správu dat od Dell EMC Unity do prostředí VMware ESXi s využitím serverové, sdílené nebo cloudové paměti.

Až 50 TB plně funkčního jednotného úložiště, kompatibilní se systémy a funkcemi Dell EMC Unity, připojení NAS a iSCSI, replikujte data do/z platforem Dell EMC Unity ,h

Vyzkoušejte Dell EMC Unity Simulator

Čisté a jednoduché uživatelské rozhraní Unisphere od Dell EMC Unity zefektivňuje správu úložiště a umožňuje IT organizacím jakékoli velikosti soustředit se na stěžejní úkoly a pracovat efektivněji. Zjistěte si, jak intuitivní a jednoduchá může být správa úložišť tím, že využijete technologii Dell EMC Unity pro rotaci.

Řešení Dell EMC Unity Flash

Dell EMC Unity nabízí flexibilitu jednotného úložiště s výkonem a škálovatelností flash paměti, která podporuje celé portfolio pracovních úloh aplikací v rámci jedné architektury.

 • VMware
  Dell EMC Unity maximalizuje jednoduchost a hodnotu úložiště a nabízí rychlý přístup k podnikovým úložným funkcím, přičemž kombinuje výkon a dostupnost
 • Databáze
  Spusťte pracovní zátěž databáze přes soubor/blok se špičkovým výkonem a úsporami z rozsahu
 • Microsoft Applications
  Konsolidujte a virtualizujte Microsoft Exchange s cílem snížit náklady a zvýšit efektivitu. Zrychlete end-to-end SharePoint provisioning 4x
 • VDI
  Zlepšete UX, snižte celkové náklady na vlastnictví a zjednodušte přechod na jednotnou infrastrukturu VDI
 • SAP
  Nižší náklady na infrastrukturu poskytují jednoduchost správy a rychlé nasazení aplikací pro smíšené pracovní zatížení SAP
 • Dohled
  Rychle nasaďte účelově vytvořené úložiště pro dohled nad vysoce distribuovaným prostředím
 • Zdravotní péče
  Zrychlete přístup k informacím a rozhodnutím o zdravotní péči jednoduše a cenově dostupným způsobem
 • Cloud
  Integrujte nasazení soukromého a veřejného cloudu se správou, která je jednoduchá, automatizovaná a založená na zásadách
Více informací