Segmentace, segmentace…konec prokrastinace!

Segmentace podnikové sítě je klíčem k úspěchu, a to hned na několika frontách. Má neoddiskutovatelné přínosy v bezpečnosti a stejné může mít v operativě. Mnozí ji stále odkládají, nebo realizují jen částečně, staticky. Proč? Důvodem pro to může být pomyslná složitost zavedení. Musí to tak být? Ukážeme vám, jak „zabít dvě mouchy jednou ranou“. Kde může 802.1x s tím správným HPE Aruba řešením přinést razantní zvýšení bezpečnosti ruku v ruce s usnadněním operativy.

Kde 802.1x končí a kde začíná Aruba Dynamická Segmentace? Povíme si o konkrétních komponentách řešení a jejich přínosech. Uvidíte, že nemusíte být banka ani velký průmyslový podnik, abyste o něčem takovém mohli uvažovat, abyste něco takového mohli mít! Segmentaci už netřeba víc odkládat, jen je třeba na to jít jinak – chytře a nespokojit se s málem. Segmentace pod kontrolou znamená vědět, řídit reagovat. Dynamika Aruba řešení vám dá do ruky nádherný přehled, řízení přístupu, správu hostů a automatizované reakce v jednom.

Možná se vyplatilo počkat, ale teď je ten nejvhodnější čas začít! Ukážeme, proč je nutné segmentovat a proč jsme přesvědčeni, že Aruba Dynamic Segmentation je tím správným řešením přesně pro tento účel.

Datum a čas / 7. května 2020, 9:00 – 10:00 / Webinář

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy s možností uložení do svého kalendáře. Těšíme se na vás.

Zaregistrujte se zde

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zvou

Petr Vejmělek a Jaroslav Vazač
manažeři oblasti nabídky