Konference TechFórum 2016 přilákala přes 350 účastníků

Ostrava (říjen 2016) – AutoCont pro své zákazníky uspořádal třetí ročník konference, která zaznamenala velký zájem ze stran IT manažerů a specialistů. Letošní TechFórum se neslo v duchu motta „Firmy i IT se mění, inspirujte se“.

Konference TechFórum 2016 se letos konala 13. října v příjemném prostředí wellness hotelu Zámek Valeč. Tuto příležitost k setkání si nenechalo ujít přes 350 IT odborníků z řad zákazníků, technologických dodavatelů a specialistů AutoContu. Cílem akce bylo inspirovat zákazníky zkušenostmi ze zakázek a projektů AutoContu a seznámit je s novinkami od předních výrobců IT technologií v oblastech IT infrastruktury a jejího provozu. Účastníci rovněž ocenili možnost podělit se o své zkušenosti a praktické poznatky s kolegy z oboru.

Úvodní přednášky představily vize, strategii i taktiku pro nadcházející období prezentovanou manažery AutoContu a hlavními partnery konference. Odpoledne se odborný program rozdělil do tří sekcí, které se věnovaly cloudu a zkušenostem s ním, řízení a bezpečnosti IT a digitální transformaci firem. V rámci jednotlivých přednášek vystoupili specialisté AutoContu a představili řešení a služby nabízené AutoContem v dané oblasti. Své místo během přednášek měli také konzultanti výrobců s nabídkou nových produktů a technologií. Prostor se našel také na neformální diskuze, během kterých docházelo k výměně zkušeností mezi účastníky. Večer byl připraven pestrý neformální program, během kterého si hosté mohli mimo jiné vyzkoušet i technologickou novinku z jiného odvětví – elektromobil Tesla.

„Jsme rádi, že koncept i obsah akce přilákal tolik zajímavých účastníků z celé České republiky. Dle reakcí a účasti na přednáškách lze říci, že největší zájem byl o vystoupení specialistů AutoContu a jejich zkušenosti z projektů realizovaných v českém prostředí. IT manažery a specialisty táhla zejména témata ze sekcí řízení a bezpečnosti IT a digitální transformace,“ komentuje Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti AutoCont CZ a.s.

Další detaily ke konferenci, prezentace, foto i video přibližující atmosféru akce naleznete na www.autocont.cz/techforum

Poděkování patří také hlavním partnerům konference společnostem Dell, Hewlett-Packard Enterprise, Kaspersky Lab a Veeam i mnoha dalším technologickým partnerům a partnerům akce.