IBM

IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně konzultačních.

O společnosti

V roce 2005 došlo k převedení počítačové divize IBM do společnosti Lenovo. Z produktů IBM tedy AUTOCONT v současné době využívá především nabídku výkonných Power serverů, systémů pro ukládání dat a případně dalších komponent jako součást dodávky komplexního řešení zákazníkům. V roce 2006 koupila společnost IBM kalifornskou společnost FileNet, která se zaměřovala na tvorbu systémů správy podnikového obsahu (ECM). AUTOCONT, který již dříve spolupracoval se společností FileNet a budoval řešení nad jejími technologiemi, tak nově využívá začlenění produktů FileNet do IBM brandu Information Management. Jedná se především o technologie správy podnikového obsahu (ECM). V roce 2015 prodala společnost IBM divize serverů SystemX a low endová disková pole společnosti Lenovo. Více informací na www.ibm.cz

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

AUTOCONT je držitelem partnerské úrovně „Gold Partner“ a také servisním partnerem IBM. Pro dosažení této úrovně je kromě splnění určitého obratu předepsán rovněž počet kvalifikovaných odborníků v příslušných oblastech, což zákazníkům zaručuje vysokou kvalitu dodaných služeb.

AUTOCONT je autorizovaným dodavatelem řešení pro produkty IBM Power System, PureApplication System a PureData Systém v oblasti IBM System Storage plní podmínky pro úroveň "Specialist" Pro oblast IBM Security Operations & Response má AutoCoont úroveň „Expert“, dále je také specialistou v oblasti softwarových řešení IBM Spectrum, XaaS, Safer Planet, Watson a mnoha dalších. AUTOCONT je též autorizovaným partnerem společnosti IBM v oblasti Enterprise Content Managent (ECM), který je díky dosaženým technickým a obchodním certifikacím oprávněn dodávat služby, konzultace a podporu pro rodinu produktů IBM FileNet. AUTOCONT nabízí řešení a služby jak v oblasti správy obsahu (content management), tak v oblasti řízení obchodních procesů (business process management).

Kontakty

Tomáš Novák
tomas.novak2@autocont.cz