AUTOCONT nabízí zákazníkům další výhody díky novým VMware kompetencím

Praha (únor 2019) - Společnost AUTOCONT na počátku roku získala jako jedna z prvních v ČR kompetenci VMware Master Services - Data Center Virtualization. Tento vysoký statut podporuje rychlejší cestu firem a organizacím v jejich digitální transformaci s využíváním certifikovaných služeb poskytovatele v oblasti pokročilých technologií VMware.

Kompetence VMware Master Services pro virtualizaci datového centra označuje odborné znalosti v oblasti poskytování prostředí VMware vSphere a služeb digitální infrastruktury. Specialisté AUTOCONTU díky svým odborným znalostem dokázali jako jedni z prvních v regionu získat potřebné certifikace a získat tak kompetence k návrhům a realizacím virtuálních datacenter dle VMware principů a metodiky.

„Společnost VMware s velkým potěšením přiznává společnosti AUTOCONT dosažení této významné kompetence. Daný statut zákazníkům prokazuje, že AUTOCONT disponuje expertními znalostmi v oblasti pokročilých technologii VMware a může k nim nabízet rozšířené možnosti služeb“,  uvádí Vratislav Břenek, Channel Manager VMware v České a Slovenské republice.

„Kompetence VMware Master Services, AUTOCONT významně odlišuje od konkurence, získává tím možnosti pro tzv. Partner credit transfer, což umožňuje zákazníkům hradit potřebné služby spojené s VMware technologiemi pomocí kreditů získaných nákupy u VMware.“ komentoval přínosy Ondřej Pálenič, Product & Partner Manager ve společnosti AUTOCONT.

AUTOCONT dále získává pro své specialisty i do budoucna lepší přístup k rozšiřování know-how pomocí školení a expertních tréninků nejvyšší možné úrovně ze strany nadnárodních odborníků VMware.