Proměňte svůj telefon na počítač

Samsung DeX vám umožňuje připojit váš telefon Galaxy S8/S8+, Note8 a nový Galaxy S9/S9+ k monitoru, klávesnici a myši, abyste s ním mohli pracovat jako s plnohodnotným počítačem. Takže si pracovnu můžete vytvořit kdekoli.

Samsung DeX vám poskytne to, co požadujete od práce na počítači: velkou obrazovku, kompletní klávesnici a myš. Stačí zapojit váš telefon do DeX Station a budete moci používat aplikace, prohlížet si dokumenty a nastavovat nebo kontrolovat upozornění v rozhraní s počítačovou plochou.

Samsung DeX vám umožní z vašich aplikací vytěžit maximum, protože v nich lze používat desktopové funkce. Takže nyní můžete s aplikacemi, které již máte v telefonu, dělat více věcí na větší obrazovce.

Některé věci jsou na stolním počítači prostě jednodušší – například odesílání e-mailů, změny formátování a kopírování a vkládání mezi aplikacemi. Se Samsung DeX je možné tyto úkony provádět jedním kliknutím myši nebo stisknutím klávesy.

Váš telefon je stále telefonem, i když je připojen do DeX Station. Telefonní hovory, textové zprávy a nastavení jsou stále přístupné z panelu nástrojů na vašem monitoru.

Přistupujte vzdáleně k virtuálním počítačům Windows pomocí VDI (Virtual Desktop Infrastructure) řešení, jako jsou například Citrix Receiver, VMware Horizon Client a Amazon WorkSpaces.

Vlastnosti, které oceníte

Místní soubory

Vyhněte se vytváření duplicitních souborů nadbytečným nahráváním a odesíláním e-mailů kvůli přístupu z jiných zařízení. Se Samsung DeX používáte soubory, které jsou již uloženy ve vašem zařízení.

Samsung Pass

Rychle se přihlašujte do svých online účtů, aniž byste museli napsat své heslo.

Zabezpečená složka

Udržujte své citlivé informace v ještě větším bezpečí díky složce, která vyžaduje další heslo.