Cisco

Cisco Systems

Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí . Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems.

O společnosti

Společnost Cisco Systems (zkratka z původního San Francisco Systems) byla založena v prosinci 1984 v kalifornském Menlo Park skupinou počítačových expertů ze Stanfordovy univerzity. Tito vědci vyvinuli technologii, jež umožnila vzájemné propojení a komunikaci nesourodých multiprotokolových počítačových sítí. Dnes se společnost může pochlubit základnou čítající přes milion výrobků, jejichž provoz slouží více než 50,000 zákazníkům po celém světě. Více informací na www.cisco.cz

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

AutotoCont je držitelem statutu Cisco Premier Certified Partner pro Českou a Slovenskou republiku. Zákazníkovi více jak 30 Cisco cerfifikovaných specialistů v AUTOCONTu, centrální divize specializovaná na infrastrukturní služby a několik desítek aktivních obchodních zastoupení společnosti garantuje jistotu, že pracuje s dodavatelem komplexních IT řešení, v kterých jsou integrovány Cisco technologie v té nejkvalitnější podobě a jsou doplněny maximální přidanou hodnotou a kvalifikovanými službami.

Detailní informace k jednotlivým technologií a produktům najdete zde.

Kontakty

Ondřej Pálenič
Ondrej.Palenic@autocont.cz