End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

Zájem ?
 • Dell Technologies On Demand

  Nové možnosti přinášející vyšší flexibilitu i předvídatelnost nákladů


   

  Dell Technologies On Demand

  Nové možnosti přinášející vyšší flexibilitu i předvídatelnost nákladů


   

  • Dodávky a provoz IT infrastruktury i koncových zařízení formou služby či v modelech spotřeby IT

   Progresivní podniky, které v současné době modernizují svou IT infrastrukturu, aby zvýšily provozní efektivitu či využily nové možnosti, které přichází s digitální transformací, často kombinují veřejné cloudové služby (IaaS a SaaS) se svou vlastní infrastrukturou a vytváří prostředí provozu IT v hybridní cloudu. Na základě zkušeností s veřejnými cloudovými poskytovateli, mnoho z těchto organizací nyní hledá možnost k přechodu na model dodávek, založený na spotřebě nebo provoz ve formě služby i pro vlastní datová centra, IT infrastrukturu poboček či pro používaná koncová zařízení.

   Společnost Dell Technologies na tyto potřeby zareagovala nově oznámenými komplexními službami Dell Technologies on Demand pokrývající nejširší portfolio IT infrastruktury v oboru. Zákazníci si díky tomu mohou vybrat, jak nasadí a zaplatí svá IT řešení splňující jejich potřeby, které se v průběhu času mohou měnit. Dle Gartner predikcí by v roce 2022 mělo být podobnými principy nově pořizováno až 15% lokální IT infrastruktury a koncových zařízení.

  •  

   Dell on Demand - flexibilní řešení spotřeby IT

   Dell Technologies On Demand nabízí tři různé modely spotřeby:

   • Pay As You Grow: pro organizace, které mají stabilní pracovní prostředí a předvídatelný růst. Umožňuje strukturovat platby za infrastrukturu s definovaným rozsahem tak, jak je nasazována v průběhu času.
   • Flex On Demand: pro organizace s dynamičtějším prostředími, které chtějí využít model měřeného využití spotřeby pro konkrétní pracovní zatížení nebo prostředí. Lze tak platit jen za to, co je spotřebováno a potřeby škálovat nahoru nebo dolů.
   • Data Center Utility: model podobný jako u Flex On Demand, jen s aplikací na celou infrastrukturu organizace. Poskytuje celou řadu scénářů pay-per-use za využívání prostředí datacentra i prostředí koncových zařízení.
   Detaily (ENG)

  •  

   Dell on Demand – pro nejširší portfolio IT technologií a služeb

   Služby Dell Technologies on Demand pokrývají nejen technologie Dell portfolia, které jsme vybrali pro tyto webové stránky – tedy datová úložiště, hyperkonvergované systémy, servery či notebooky, PC a Workstation. Jsou navrženy tak, aby pokryly všechny oblasti Dell produktů pro velké a středně velké firmy i Dell multi-cloud řešení .

   Součástí každého z modelů spotřeby Dell Technologies on Demand mohou být také služby podpory, nasazení i provozu, jako jsou Dell ProSupport Support Services, Dell ProDeploy Deployment Services či Dell Client and Infrastructure Managed Services. To znamená, že pro flexibilní modely spotřeby IT poskytuje Dell Technologies on Demand organizacím jediný zdroj pro prakticky všechny jejich potřeby v oblasti informačních technologií.

   Zájem o další informace
   nebo o nabídku pro vaší konkrétní situaci ?
  • Dell Technologies On Demand - další zdroje informací

  •  

   Brožura ke službám

   Zjistěte, jak společnost Dell Technologies nabízí lepší volbu, flexibilitu a předvídatelnost nákladů na provoz IT infrastruktury.

   Otevřít brožuru
  •  

   Videopříběh ke službám

   Zjistěte humornou formou, jak různé nové návyky spojené s potřebou, mohou měnit chuť zákazníků pro nákup produktů.

   Spustit video