Lenovo

Lenovo

Společnost Lenovo je inovativní, nadnárodní technologická firma založená na základech akvizice divize osobních počítačů společnosti IBM společností Lenovo Group.

Společnost Lenovo je jedním z celosvětových lídrů na poli osobních a přenosných počítačů. Vyvíjíme, vyrábíme a nabízíme špičkové, spolehlivé a výkonné produkty a služby s přidanou hodnotou zájemcům z celého světa.

Svůj úspěch stavíme na našich zákaznících: jejich produktivitě v podnikání a pokroku v osobním životě.

O společnosti

Mezinárodní společnost Lenovo se zaměřuje na výrobu světově nejmodernějších osobních počítačů. Obchodní model společnosti Lenovo staví na modernizaci, efektivním provozu a spokojenosti zákazníků, zaměřuje se rovněž na investice na rozvíjejících se trzích. Společnost vznikla zakoupením divize osobních počítačů IBM skupinou Lenovo Group a nyní se věnuje vývoji, výrobě a prodeji spolehlivých, vysoce kvalitních, bezpečných a snadno použitelných technologických produktů a služeb pro zákazníky z celého světa. Od roku 2015 je součástí společnosti divize x86 serverů, kterou získalo Lenovo po akvizici od IBM. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamato, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleigh. Více informací na www.lenovo.cz

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost AUTOCONT je jeden z mála partnerů, který je držitelem nejvyšší formy statusu Lenovo Business Partner, konkrétně Lenovo Gold Business Partner.

AUTOCONT je i servisním partnerem Lenovo.

Kontakty

Petr Ježek
petr.jezek@autocont.cz