Chytřejší, rychlejší a cenově dostupnější podniková úložiště IBM FlashSystem V5000

IBM® FlashSystem® V5010 a IBM FlashSystem V5030 jsou generačně nová řešení diskových úložišť, které IBM představilo v 1. pololetí 2020. Jsou navržená tak, aby poskytovala výkon a vlastnosti enterprise kategorie, aniž by byla ohrožena cenová dostupnost. Software IBM Spectrum Virtualize pomáhá snížit investiční a provozní náklady na ukládání dat pomocí široké škály vlastností, funkcí a služeb. Řada FlashSystem V5000 pomáhá firmám a organizacím všech velikostí zpřístupnit nejmodernější technologie včetně umělé inteligence.

Klíčové vlastnosti systémů IBM FlashSystem V5000

 • Snadný přesun dat
  Jednoduchý přesun dat ze stávajícího úložiště do nového úložiště FlashSystem V5000 s integrovanou migrací dat. Snadno přesouvejte data mezi typy paměťových médií. Bezproblémově přesouvejte data a aplikace do cloudu tak, abyste mohli svůj prostor rozšířit o flexibilitu cloudu.
 • Velké možnosti redukce objemu dat
  Zlepšete efektivitu pro redukci objemu dat, které obsahují blokovou deduplikaci a kompresi (k dispozici pouze v FlashSystem V5030). Kromě toho, SCSI UNMAP vám umožní uvolnit úložný prostor po vymazání nepotřebných dat. Mezi výhody patří snížená pořizovací cena, nižší prostor pro stojany a nižší náklady na napájení a chlazení po celou dobu životnosti systému.
 • IBM Easy Tier
  Poskytuje automatickou migraci dat s častým přístupem do vysoce výkonného úložiště flash. Pomáhá vyrovnávat potřeby výkonu oproti nákladům na infrastrukturu v odstupňovaném prostředí.
 • Inteligentní podpora
  IBM Storage Insights pomáhá lépe porozumět vývoji kapacity úložiště i jeho výkonu a urychlit řešení v případně nutnosti podpory. Pomocí analýzy založené na umělé inteligenci pomáhá identifikovat potenciální problémy dříve, než nastanou.
 • IBM FlashSystem V5010 je řada zaměřená na cenovou dostupnost, snadné nasazení, provoz s výkonnými funkcemi pro budoucí rozšíření. Obsahuje mnoho IBM Spectrum Virtualize funkcí a podporuje různá disková média včetně flash. IBM FlashSystem V5030 poskytuje větší funkčnost, včetně výkonných funkcí šifrování. Obsahuje blokovou deduplikaci a kompresi, thin provisioning a možnosti měnit rozsah clusteru.
 • IBM Spectrum Virtualize software také obsahuje: IBM HyperSwap pro bezpečnou mobilitu aplikací a dat mezi datovými centry, podporu virtualizačních řešení VMware, Microsoft, Hyper-V a IBM PowerVM, podporu více než 440 externích úložných systémů od široké škály dodavatelů, IBM FlashCopy a IBM Remote Mirror pro lokální a vzdálenou replikaci, podporu pro využití cloudových služeb, schopnost replikace do tří lokalit.

Detaily v produktovém listu IBM FlashSystem 5000