Chtějte od svého počítače víc!

Přejděte na nový počítač s Windows 10 Pro

Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ 8. a 9. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli. S technologií Intel vPro™, zabudovanou ve vybraných modelech procesorů a čipsetů, budete moci lépe a dokonaleji spravovat flotilu svých firemních strojů i každého jednotlivého uživatele, omezíte lokální výjezdy a zásahy na nezbytné minimum – téměř vše, včetně detekce vadného hardware i obnovy operačního systému, můžete zvládnout na dálku, bez dalších placených nástrojů, nebo můžete použít i své vlastní, pokud používáte například Microsoft System Center Manager.

Od 14. ledna 2020 nebudou počítače s Windows 7 dostávat aktualizace zabezpečení. Přejděte na moderní počítač s Windows 10, procesorem Intel® Core™ a Office 365.

Výhody Windows 10 Pro

Zvládněte více

Na zařízeních s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. generace zvládnete více za kratší dobu. Moderní zařízení postavená pro Windows 10 umožňují rychlejší spuštění, lepší multitasking a mají delší životnost baterie než starší zařízení. Moderní zařízení navíc nabízejí vynikající přenositelnost, takže můžete pracovat a být produktivní, ať už jste kdekoli.

Integrovaná nejbezpečnější ochrana

Při používání starší zařízení jste zranitelnější vůči kybernetickým útokům a únikům dat. Moderní zařízení s Windows 10 Pro a procesorem Intel® Core™ vPro™ 8. generace vám poskytuje koncovou ochranu bez dodatečných poplatků. Pomozte chránit svou firmu před moderními bezpečnostními riziky díky bezpečnostním prvkům, které jsou integrované přímo v systému, jsou neustále aktuální

Snadnější integrace do existující infrastruktury

Přechod na počítače s Windows 10 a procesory Intel® Core™ vPro™ 8. generace je hladký díky snadné integraci s existujícími počítači, monitory a tiskárnami. Používejte nadále své obchodní aplikace a získejte plnou podporu pro virtualizaci. Díky našim nástrojům pro snadnou migraci se můžete podívat, jak budou stávající aplikace fungovat v systému Windows 10.

Přejděte na moderní počítač s Windows 10 Pro a Office 365 Business Premium

Pracujte prakticky kdekoli a podle svého. Se sadou Office 365 Business Premium získáte hostování e-mailových služeb a navíc aplikace Word, Excel, PowerPoint a Outlook ve verzích pro stolní počítač, mobil a webový server, jakož i další nástroje, které vám pomohou řídit a rozvíjet svou firmu. Aplikace jsou neustále aktualizovány, takže vám nikdy nezastarají.