Co je Office365

Office 365 je řešení pro firmy, které chtějí využívat výhod nejnovějších Microsoft produktů bez nutnosti počátečních investic do licencí i IT infrastruktury a její následné správy.

V Office 365 najdete známé prostředí a výkonost kancelářského balíku Office současně s flexibilitou cloudu. Když využíváte Office v cloudu, vaše aplikace a soubory jsou dostupné kdekoli na cestách, ať pracujete offline na svém počítači, online nebo na jednom ze svých mobilních zařízení.

Dle zvoleného plánu pak využíváte také aplikace pro ukládání a sdílení dokumentů nebo nástroje pro komunikaci s kolegy či zákazníky.

  • Upravujte soubory na svém Windows PC / tabletu, Macu, nebo iPadu. Odesílejte soubory e-mailem nebo je sdílejte z tabletu, či chytrého telefonu pomocí nainstalovaných Office aplikací.
  • Připojte se k online schůzce z telefonu prostřednictvím komunikátoru MS Lync.
  • Vyřešte firemní poštu i když zrovna nesedíte v kanceláři. Díky MS Exchange online se dostanete ke svému mailu, kalendáři i kontaktům.
  • Ke všemu, co potřebujete využívat, se dostanete odkudkoliv. Vše máte na dosah a vždy aktuální. Na úložišti OneDrive s kapacitou 1 TB máte k dispozici veškeré dokumenty.
  • Sdílejte dokumenty, spolupracujte s jinými uživateli, organizujte projekty a týmy v Sharepoint Online.

Office v cloudu je výkonnější než kdy dřív a přesto se snadno používá a spravuje. Nikdy se nevypíná a tak neztrácíte zbytečně čas.

Office 365 nabízíme jako roční předplatné dle zvoleného počtu uživatelů a plánu. To přináší firmám nové možnosti v pohledu na firemní IT, komunikaci, spolupráci a samozřejmě financování. Ceník Office365 a AutoCont služeb