Intel

Intel

Procesory Intel® používáme v osobních počítačích AUTOCONT již od roku 1989. Společnost Intel má vedoucí postavení mezi producenty mikroprocesorů pro počítačový průmysl. Produkuje křemíkové pláty pro nejvýkonnější mikroprocesory, čipové sady a flash paměti, které vyrábí v 17 výrobních a montážních závodech na celém světě.

O společnosti

Již přes 35 let vyvíjí společnost Intel technologie, které otevírají nové možnosti použití počítačů a Internetu na celém světě. Společnost Intel byla založena v roce 1968, jako producent polovodičových pamětí. V roce 1971 Intel vyrobil první mikroprocesor na světě a nyní dodává pro ITC průmysl mikroprocesory, základní desky a další díly, které jsou součástí počítačů, serverů, komunikačních systémů a mnoha dalších zařízení. Cílem společnosti Intel je přinášet stále větší užitek zákazníkům a být předním dodavatelem světové digitální ekonomiky. Více informací na www.intel.com

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost Intel je předním dodavatelem technologií, které jsou součástí stolních počítačů, notebooků, serverů a komunikačních systémů. AUTOCONT je "Technology Provider Platinum" společnosti Intel pro implementaci a využití infrastruktury s přidanou hodnotou s přednostním přístupem k novým technologiím. Titul Expert Integrator of Intel® vPro™ Technology znamená, že dokážeme u počítačů vPro aktivovat a pomoci tak zákazníkům docílit nemalých úspor při správě svých koncových zařízení. Jsme nositelem ocenění "Best vPro Implementation" in CEE Region". Jako oficiální Intel® Software Development Products Reseller nabízíme zákazníkům v České a Slovenské republice kompletní portfolio vývojářských nástrojů Intel®.

Kontakty

Petr Ježek
petr.jezek@autocont.cz

Martin Černík
martin.cernik@autocont.cz