Veeam

HP

Veeam rozpoznává nové výzvy podniků všech velikostí po celém světě, kterým čelí při zajištění Always-On Business, moderního nepřetržitého byznysu, jež má být k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. K řešení tohoto problému se stal Veeam průkopníkem nového trhu Řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise). Na rozdíl od starých řešení záloh, které poskytují cíle času obnovy (RTO) a bodu obnovy (RPO) v řádu hodin až dnů, Veeam pomáhá podnikům dosáhnout hodnot cílů času a bodu obnovy (RTPO) nižších než 15 minut pro všechny aplikace a data. To dosahuje prostřednictvím zásadně nového typu holistického řešení, které umožňuje vysokorychlostní obnovení dat, zamezuje ztrátě dat, poskytuje ověřitelnou ochranu, zmírnění rizik a kompletní transparentnost. Řešení Veeam Availability Suite, jež obsahuje Veeam Backup & Replication, využívá virtualizační, ukládací a cloudové technologie, které umožňují moderním datovým centrům šetřit organizacím čas, zmírnit rizika a výrazně snižovat investiční a provozní náklady.

O společnosti

Veeam byl založen v roce 2006 a v současné době má po celém světě přes 34 500 ProPartnerů a více než 168 000 zákazníků. Globální centrála společnosti se nachází v Baaru ve Švýcarsku, další pobočky má společnost Veeam po celém světě.
Pro více informací navštivte www.veeam.com/cz/

Odbornost a certifikace společnosti AUTOCONT

Společnost AUTOCONT je držitelem statutu Veeam PLATINUM Partner, splňuje tak nejvyšší požadavky na kvalitu a úroveň služeb a také splňuje počet certifikovaných technických i obchodních konzultantů v dané oblasti.

Kontakty

Lukáš Hrubý
lukas.hruby@autocont.cz