Logo eKatalog Logo AutoCont

Profesionální konvertibilní notebook Lenovo

Série X byla vždy určena pro oborové experty, kteří musí dosahovat maximálních výkonů, kdekoliv se zrovna nachází. Nový model Lenovo ThinkPad Yoga X380 hravě překonává vysokou laťku nastavenu předchozími notebooky díky specializovaným užitečným funkcím, vyššímu výkonu a mimořádné flexibilitě.

S novou generací procesorů Intel Coffee Lake je v laptopu po dlouhé době opět více procesorových jader, které byly naposledy k vidění u starších generací. Obměna procesoru se pozitivně promítá i do speciálně upraveného GPU - Intel UHD Graphics 620, jež tak zobrazuje všechny operace pro oko uživatele plynule a hladce.

Plusem modelu je i množství portů, včetně přítomného TB3 umožňujícího napojení externí grafiky. Výborným řešením je použití nových pantů zajišťující neuvěřitelnou flexibilitu ve spojení s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, která umožňuje pouhým otočením vytvořit z jednoho z nejlepších notebooků ten nejvýkonnější tablet pro prezentace.

29 397 | 35 570 s dph
Více info

Poskytněte svůj názor a získejte Galaxy J6

Pokud investujete 3 minuty svého času a poskytnete nám do 15. 6. 2018 zpětnou vazbu, můžete získat červnovou novinku Samsung Galaxy J6, vychutnejte si nejúžasnější zážitek z prohlížení až po okraj zařízení. Jednoho z účastníků ankety vybereme a oceníme.

Více info

Nevšední smartphone pro všední život

K moderním modelům se zahnutým displejem přes boční okraje se přidává i finská Nokie. A se svým modelem Sirocco hodlá rovnou aspirovat na mety nejvyšší. Ke stabilně vysoké řemeslné kvalitě s vysokou mírou odolnosti přidává obrovský výkon, skvělý fotoaparát a zejména neuvěřitelně kvalitní podporu reproduktorů. Nokia 8 Soricco je černým koněm letošního technologického léta.

18 308 | 22 153 s dph
Více info

Profesionální nástroj

Bylo jen otázkou času, kdy se virtuální realita stane nástrojem pro profesionální přípravu v businessu, a první kroky se povedly společnosti HP. HP Z VR Backpack vás plně přenese do projektu, na kterém pracujete. Díky možnosti projít a zažít váš výrobek ještě před jeho vstupem na výrobní linku můžete upravit ten sebemenší detail a zamezit tak zbytečným komplikacím.

Více info

Jednoduchý a výkonný

Skvělý firemní notebook nabízí vše, co potřebujete pro každodenní používání. Lenovo V330 má skvělou hodnotu bez obětování výkonu. Ve svém jádru se spoléhá na výkonnou technologii Intel s optimalizací pro zabezpečení a spolehlivost. Možnost přednastavení ulehčí přístup vašemu správci IT, jež může jakoukoliv chybu na vašem modelu opravit v řádu minut.

19 768 | 23 919 s dph
Více info

Nejvýhodnější firemní laptop

Pro každodenní používání a pracovní úkoly je zde spolehlivý partner od HP. Model HP 250 G6 nabízí odolný mobilní design, výkon vhodný do pracovního prostředí a několik portů. Samozřejmostí je nejnovější operační systém Windows. Navíc se jedná o jeden z mála modelů stále obsahující zapisující jednotku DVD. To vše za mimořádnou cenu.

11 539 | 13 962 s dph
Více info

Odpočívejte aktivně

Potřebujete zvýšit výkon při práci a zmírnit následky únavy a stresu? Využijte aktivního odpočinku, odreagujte se, pročistěte hlavu a uspořádejte si myšlenky. Díky speciální edici náramku Fitbit Ionic Adidas nemusíte přemýšlet nad ničím. Fit náramek nabízí zabudovanou GPS, kontinuální monitorování tepové frekvence, automatické detekování běhu nebo jiného sportu, monitorování spánku a vodotěsnost do hloubky 50 metrů.

7 632 | 9 234 s dph
Více info