Konference IT pro BYZNYS 2018 se zaměřila na práci s daty, bezpečnost a cloud

Praha (květen 2018) – Dne 23. května se konal v pražském hotelu Pyramida třetí ročník konference IT pro BYZNYS, pořádaný společností AutoCont. Hlavní motto konference pro rok 2018 bylo: „ZPRACOVANÁ DATA, rafinované palivo pro váš byznys“.

Do pražského hotelu Pyramida se sjelo téměř 200 účastníků AutoCont konference, aby se seznámili s novinkami, které s sebou přináší vývoj digitální revoluce. V dopoledním programu své názory a představy k současným trendům v IT představili: Jaroslav Biolek (předseda představenstva, AutoCont CZ), Ondřej Novodvorský (obchodní ředitel Microsoft) a Petr Havlík (obchodní ředitel IBM).

Dopolední program byl obohacen o reference a zajímavé poznatky zákazníků AutoContu v oblasti práce s daty a bezpečnosti. Své zkušenosti předali: Jindřich Krejča (General Site Manager Valeo Compressor Europe), Kateřina Štastníková (Head of Distribution Strategy and Business Development AXA Management Service), Michal Neděla (Chief Information Officer Brembo Czech) a Martin Hiršal (Project manager, Státní ústav pro kontrolu léčiv).

V odpoledních blocích specialisté AutoContu hovořili o vlastních službách a řešeních. Představovali témata spojená s informačním systémem Microsoft Dynamics 365 a digitální transformací firem či efektivní bezpečnostní řešení IBM. Ukázali možnosti datové analýzy a umělé inteligence pro řízení výrobního podniku či využití dat z komunikace s klienty pro maximalizaci prodeje. Hosté viděli i několik příkladů z praxe spojených s vizualizací dat a využitím Microsoft Power BI. Byly představeny i možnosti tvorby vlastních dynamických aplikací díky Microsoft PowerApps, předpřipravená řešení pro oblast průmyslu i zajímavý nástroj GDPR Explorer.

„Dle rozhovorů s účastníky a poskytnuté zpětné vazby bylo nejvíc oceňováno velké množství praktických příkladů projektů a jejich přínosů pro zákazníky z realizací v České republice. Chuť našich progresivních firem, které se nebojí využívat nové technologie digitální doby, inspiruje a motivuje další“  komentuje konferenci Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing ve společnosti AutoCont.

Kromě všech účastníků konference patří poděkování také partnerům, společnostem Microsoft, IBM, Advantech, Kentico, Bio-Nexus, Dell, EPSON, Fortinet, HP a Samsung.

Atmosféru akce více dokreslí fotografie a krátké video z konference IT pro BYZNYS 2018.