End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

Zájem ?

Dell notebooky Latitude

Pracujte rychleji než kdykoliv předtím

Alternate Text

Dell notebooky Latitude

Pracujte rychleji než kdykoliv předtím

Alternate Text
  • Rychlost práce spojená s elegancí

  •  

   Latitude 7000

   Řada produktů s nádherným designem i vlastnostmi, které na trhu mění pravidla hry. Nejrychlejší a nejmenší komerční notebooky Dell 2v1 jsou vybaveny prémiovými funkcemi, které umožní zůstat maximálně produktivní kdykoliv a odkudkoli.

  •  

   Latitude 5000

   Řada produktů, díky jejíž škálovatelnosti a výkonu bude vaše práce ještě efektivnější. Nyní s novými modely, které jsou menší a lehčí než kdy jindy. S různými možnostmi velikosti úložiště, paměti, baterie a procesoru, které vyhoví všem vašim potřebám.

  •  

   Latitude 3000

   Díky této elegantní a menší řadě se vaše produktivita posune na další úroveň. S funkcemi navrženými pro firemní práci bez překážek a zvýšení efektivity pro firmu jakékoliv velikosti. Díky prodloužené výdrži baterie zvládnete celý pracovní den i něco navíc.

  • Full Speed Productivity

   Produktivita při plné
   rychlosti

   Notebooky Dell Latitude vám pomohou pracovat rychleji. Přihlaste se pomocí čtečky otisků prstů na vypínači. Senzor přiblížení Dell ExpressSign-in probudí vaše zařízení, když jste blízko, a uzamkne jej, když odcházíte pryč. ExpressConnect vás připojí na nejlepší Wi-Fi bez jakéhokoliv zpoždění. A zůstaňte déle produktivní díky špičkové výdrži baterií a technologii ExpressCharge, která znovu dobije baterii na 80% během jedné hodiny.

  • Smaller, smarter designs

   Menší a chytřejší
   design

   Notebooky Dell Latitude 2v1 byly působivě přepracovány tak, aby mohly flexibilně pracovat v několika polohách. Jsou vyrobené z prvotřídních povrchových materiálů, jako je recyklované uhlíkové vlákno a nové typy hliníku, je tím vytvořen lehčím rám i nový, zajímavý design a zásadně zvýšena trvanlivost. S velkými, živými displeji i zároveň tenkými okraji, můžete být neuvěřitelně produktivní i v menším měřítku.

  • Intelligent Unified Management

   Inteligentní správa
   a bezpečnost

   Společnost Dell poskytuje flexibilní, zjednodušená a bezpečná řešení pro podporu nasazení a správy jakéhokoli prostředí IT. Díky integraci mezi sadou Dell Client Command Suite a VMware Workspace ONE můžete na koncových zařízeních Dell spravovat firmware, OS a aplikace z jedné konzole. Důvěryhodná zařízení Dell navíc obsahují integrovaná a volitelná bezpečnostní řešení i služby, které velmi efektivně ochrání firmu jakékoliv velikosti.

  •  
  • Špičková produktivita

   Všechny malé a lehké produkty nově přepracované řady Latitude, jsou jak stvořené pro práci ve firemním prostředí a umožní vám pracovat rychleji než kdykoli předtím. Funkce jako je Dell ExpressSign-in, ExpressCharge a ExpressConnect mění pravidla hry na trhu podnikových notebooků.

   Všechny modely Latitude (ENG)
  • Video o využití Dell Latitude

  • Ultrabook, Celeron, Celeron Inside, Core Inside, Intel, Intel Logo, Intel Atom, Intel Atom Inside, Intel Core, Intel Inside, Intel Inside Logo, Intel vPro, Itanium, Itanium Inside, Pentium, Pentium Inside, vPro Inside, Xeon, Xeon Phi, Xeon Inside, and Intel Optane are trademarks of Intel Corporation or its subsidiaries in the U.S. and/or other countries.