Krásně navržený. Vysoce bezpečný.

Ulehčete si svůj den a své úkoly s krásně navrženými, výkonnými a vysoce zabezpečenými notebooky HP EliteBook 8x5 G7 s procesory AMD Ryzen™.

logo hp
notebook hp
ryzen hp

Na designu záleží

Nové EliteBooky jsou nejen výkonnými a bezpečnými pracovními pomocníky, ale jsou současně konstruovány tak, aby bylo jejich používání a přenášení co nejvíce pohodlné. Proto se mohou pochlubit ultratenkým provedením – s tloušťkou 17,9 milimetrů patří mezi jedny z nejtenčích zařízení na trhu, váha nejmenšího modelu začíná na 1,25 kilogramech. Nové EliteBooky se chlubí příjemným a elegantním designem, který podtrhávají zkosené hrany šasi a víka displeje, který usnadňuje rychlé otevírání notebooku.

Ideální pro práci na dálku

Nejnovější modely řady HP EliteBook nabízejí skvělé možnosti připojení a spolupráce, čímž poskytují potřebnou odolnost. S podporou sítí 4G LTE je připojení snadné a nezdržuje při práci. Zkosené hrany šasi usnadňují otevření notebooku, klávesnice s novým designem s gumovou membránou je při psaní tichá a vestavěná krytka webové kamery umožňuje kameru okamžitě fyzicky zakrýt, a pracovat tudíž bez obav ze ztráty soukromí.

Výbava pro profesionály

Uživatelé si mohou vybrat konfiguraci, která jim bude nejvíce vyhovovat – notebooky jsou schopny pojmout až 32 GB operační paměti, k dispozici jsou interní úložiště až do 1 TB PCIe NVMe M.2 SSD TLC. Grafiku zastává Radeon VEGA. O ozvučení se starají dva stereo reproduktory Bang & Olufsen, notebooky jsou také vybaveny integrovaným mikrofonem a HD kamerou. Velkým benefitem nové řady je nabídka bezpečnostních prvků a nástrojů pro kompletní správu zařízení - čtečka otisku prstů, HP Sure View Reflect, HP Sure Click, HP Secure Erase nebo nástroj HP Manageability Integration Kit Gen4. Vhod přijde také solidní portová výbava – notebooky mají dva porty USB-C 3.1, dva porty USB-A 3.1 Gen 1, kombinovaný 3,5mm audio jack, HDMI 2.0 a volitelně také čtečku karet.

Procesory AMD

U nových notebooků jsou použity 7nm procesory AMD Ryzen PRO, které mají oproti běžným modelům dodatečné byznysové funkce navíc – jde například o vzdálenou správu a bezpečnostní funkce pro velké firmy pomocí integrovaného Secure Processoru (neboli PSP). AMD také u těchto procesorů nyní umožňuje používat například funkci transparentního šifrování obsahu paměti (AMD Memory Guard), kterou jinak mají jenom serverová CPU Epyc. Díky 7nm výrobnímu procesu poskytují tyto procesory lepší energetickou efektivitu než 14nm procesory. Vyšší počet jader procesorů AMD Ryzen PRO se odráží také pochopitelně na výkonu.

Precizní design

Navrženo s krytem z obráběného hliníku a novým snadno otevřeným předním okrajem. Klávesnice je vyrobena z 50% recyklovaných DVD.

Čistý výkon

Výkonný a bateriově efektivní procesor AMD Ryzen™ PRO s grafikou Radeon™ VEGA vám pomůže napájet celý den.

Ohromující displej

Hovory znějí ostře a jasně s pokročilými funkcemi jako je HP Noise Cancellation, hlasité reproduktory špičkového výkonu a kvalitní mikrofon.

Pokročilý zvuk

Navrženo s krytem z obráběného hliníku a novým snadno otevřeným předním okrajem. Klávesnice je vyrobena z 50% recyklovaných DVD.

Více ve videu HP EliteBook 8x5 GT

Proč procesory AMD

  • vysoký výkon procesorů AMD Ryzen PRO s grafikou Radeon
  • technologie AMD Memory Guard pomáhá chránit před útoky při úplném spuštění pomocí šifrování a dešifrování systémové paměti v reálném čase
  • obsah na displeji ochrání volitelný nástroj HP Sure View Reflect, který vytváří měděný reflexní odraz při sledování displeje z bočných úhlů
  • bezpečnostní funkce od HP vytvářejí odolnou ochranu
  • nástroj Sure Sense pomocí umělé inteligence a hlubokého učení poskytuje pokročilou ochranu před malwarem
  • volitelná integrovaná kamera kamera HP Privacy s mechanickým krytem chrání soukromí
  • přepracovaná klávesnice s gumovými membránami zajistí konzistentní a tiché psaní
  • firmware je chráněn prostřednictvím samoopravného systému HP Sure Start Gen6

Dostupné konfigurace

HP EliteBook 835 G7 s procesorem AMD Ryzen 5™ PRO

HP EliteBook 845 G7 s procesorem AMD Ryzen 3™ PRO

HP EliteBook 845 G7 s procesorem AMD Ryzen 5™ PRO

HP EliteBook 845 G7 s procesorem AMD Ryzen 7™ PRO

HP EliteBook 855 G7 s procesorem AMD Ryzen 5™ PRO

HP EliteBook 855 G7 s procesorem AMD Ryzen 7™ PRO

Máte zájem? Kontaktujte nás!