Pořádek v Teams

Události posledních měsíců nám potvrdily schopnost firem transformovat se a rychle přejít na vzdálenou komunikaci, práci z domova i online spolupráci. U některých byl přechod na Microsoft Teams otázkou posledních měsíců, u jiných je tato aplikace zavedena a využívána již delší dobu.

Ale podívejme se s odstupem času na stav informací v systému. Neztrácíte se náhodou v množství založených týmů nebo kanálů? Víte, jaké informace kde hledat? Máte jasno v tom kdy napsat e-mail, kdy zprávu do chatu nebo pro co založit samostatný tým? Jak jste na tom s udržením pořádku v Teams, jednotností pojmenování týmů a řízením jejich životního cyklu?

Ztratit přehled a kontrolu nad informacemi je stejně snadné jako začít Teams používat. A když k nepřehlednosti dojde, způsobí demotivaci uživatelů a neefektivitu, což je pravý opak toho, k čemu mají Teams přispět. V dalším z webinářů zaměřených na Microsoft Teams se podíváme na to, kdy vznikají problémy a chaos, jak tomuto stavu předcházet a jak vám dokážeme pomoci udržet v Teams pořádek.

Datum a čas / 24. června 2020, 10:00 – 10:45 hod.

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy pro uložení do svého kalendáře.
Těšíme se na vás.

Detaily k programu a registraci zde

Za společnost AUTOCONT a.s. vás srdečně zve

Radek Votruba
Senior Account Manager