Vylepšené zabezpečení mobilních zařízení Samsung

KNOX je špičková platforma zabezpečení mobilních zařízení od společnosti Samsung integrovaná do nejnovějších zařízení. Produkty KNOX tuto platformu vylepšují pomocí nástrojů pro správu mobilních koncových zařízení. Jsou určeny pro zařízení značky Samsung s operačním systémem Android.

PŘEHLED

Správa, udržování a ochrana citlivých dat

KNOX uživatelům umožňuje v zařízeních vytvořit samostatný prostor pro zabezpečení podnikových e-mailů a aplikací, které tak budou odděleny od každodenních osobních aplikací. Díky tomuto oddělené mohou správci IT nastavit zásady zabezpečení a spravovat podniková data na dálku, zatímco osobní data uživatelů zařízení zůstanou nadále soukromá.

Vyšší zabezpečení hardwaru i softwaru

KNOX chrání integritu celého zařízení, od hardwarové až po aplikační vrstvu, přičemž se vyznačuje víceúrovňovým přístupem k zabezpečení, jež zahrnuje funkci Trusted Boot a architekturu TIMA (TrustZone-based Integrity Measurement Architecture).

Integrace s řešeními MDM (Mobile Device Management)

Platforma KNOX je kompatibilní s celou řadou poskytovatelů řešení Mobile Device Management, takže ji můžete snadno integrovat do své stávající infrastruktury. Použijte zásady zabezpečení prostřednictvím svojí konzoly MDM a poté je předejte zařízením zaměstnanců.

Řešení Knox

Podívejte se, jak může mobilní bezpečnostní platforma Knox společnosti Samsung posunout vaši firmu dopředu.

Knox Workspace

Plně vybavené pracovní prostředí

Podnikové pracovní prostředí, které odděluje pracovní aplikace a data od zbytku zařízení. O to se stará čipová sada zařízení a platforma Knox.

Knox Premium

Cloudová správa zařízení

Cloudové víceplatformové řešení EMM kombinované s vestavěným bezpečnostním prostředím pro zařízení Samsung.

Knox Configure

Hromadné konfigurace zařízení a jejich nasazení

Cloudový nástroj umožňující konfigurovat zařízení na dálku a dynamicky aktualizovat zásady konfigurace, aby obsahovaly nejaktuálnější funkce.

Knox Mobile Enrollment

Instalace a zápis EMM

Cloudový nástroj, který pomáhá nainstalovat nástroj EMM Agent a automaticky zapisovat do EMM.

Knox Customisation SDK

Sofistikovaná konfigurace zařízení

Sada pro vývoj softwaru, která poskytuje přístup k více než 1 000 API pro konfiguraci zařízení a přizpůsobení na zařízeních Samsung.

Knox Enabled

Přidané zabezpečení pro aplikace pro systém Android

Neviditelná ochrana pro jednotlivé aplikace, která pracuje na principu oddělení aplikace od ostatních dat na zařízení.

AutoCont partnerem SEAP - komunity vývojářů Samsung

Samsung Enerprise Alliance je komunita vývojářů a specialistů na management mobilních zařízení. Svým členům dává přístup k utilitám a možnostem nastavení a deploymentu mobilních zařízení Samsung - mobilů i tabletů. U zakázek čítajicích desítky i stovky zařízení dokážeme předat tablet či smartphone v požadovaném nastavení pro celou dodávku a umíme je také rozčlenit do skupin podle profilů. Nastavení se pošle ze Samsung KNOX Customization do daného mobilu nebo tabletu, aktualizace nastavení pak proběhne pouhým připojením k internetu přes wifi. Můžeme takto nastavit plochu, aplikace, předdefinovat nebo zamknout ovládací tlačítka a další možnosti.

Více info

Přehled platformy KNOX (EN)

Funkce, technické podrobnosti, integrace s MDM řešením v podnicích (CZ)