Logo eKatalog Logo AutoCont

Servery HPE Gen10

Přizpůsobte výkon aplikacím s nejbezpečnějšími průmyslovými standardními servery na světě pomocí aplikace HPE Scalable Peristent Memory a inteligentního ladění systému.

Nová zkušenost s výpočetní technikou

Servery Gen10 jsou klíčem k modernizaci infrastruktury, což urychluje podnikové vnímání v hybridním světě tradičního IT, veřejného a soukromého cloudu.

Výkonnost pro vaše různorodé pracovní zatížení
Nová procesorová řada Intel® Xeon® Scalable family a vyšší kapacita HPE Scalable Persistent Memory v generaci Gen10 vám dává výkon pro zpracování nejnáročnějších aplikací.

Agilita k dosažení obchodních výsledků
Servery Gen10 vám pomohou být agilní tím, že snadno přizpůsobíte vaše IT rychle měnícím se požadavkům s Intelligent System Tuning, HPE Scalable Persistent Memory, serverovou konektivitou a diskovým rozšířením.

Zabezpečení ochrany vašich digitálních prostředků
Servery Gen10 nabízejí jedinečné bezpečnostní funkce. HPE životní cyklus Secure Compute nabízí nejlepší inovace v oblasti ochrany firmwaru, detekce malwaru a obnovení firmwaru.

Ekonomické ovládání rozpočtu
HPE vám umožňuje platit pouze za využívané serverové zdroje, škálování na vyžádání bez nadměrného poskytnutí služeb nebo za vznik exponenciálních nákladů. Flexibilní modely plateb se přizpůsobují podnikovým výsledkům a mohou se měnit na základě nepředvídatelných budoucích potřeb.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte kontaktovat AutoCont specialisty nebo svého obchodníka.

Více informací

Představujeme model HPE ProLiant DL385 Gen10

Zabezpečený a flexibilní server 2P 2U HPE ProLiant DL385 Gen10 poskytuje pokročilý výkon pro virtualizaci a pracovní zátěž zaměřenou na paměť.

Potřebujete platformu určenou k řešení virtualizovaných zátěží zaměřených na paměť? Vyzkoušejte EPYC ™. Společnost Hewlett Packard Enterprise produkuje nejbezpečnější průmyslové servery na světě a nově nabízí server HPE ProLiant DL385 Gen10, využívající procesory AMD EPYC 7000 Series. Tato platforma byla navržena s důrazem na bezpečnost a flexibilitu, kterou potřebujete k přizpůsobení náročné pracovní zátěže. Disponuje až 64 jádrami, až 32 DIMM paměťovými moduly nebo kapacitou 4 TB a podporou až 24 jednotek NVMe, díky čemuž se pozicuje server HPE ProLiant DL385 Gen10 jako levný virtuální stroj (VM) s bezprecedentní ochranou.

  • Zabezpečení zajišťuje HPE Silicon Root of Trust and AMD EPYC Secure Processor.
  • Poskytuje až 32 jader a 2 TB paměti na procesor.
  • Modulární chassis s drive flexibility.
  • Možnosti financování prostřednictvím finančních služeb HPE.

Secure Recovery umožňuje firmwaru serveru vrátit se zpět na poslední známý dobrý stav nebo tovární nastavení po zjištění kompromitovaného kódu.

Procesor AMD EPYC poskytuje několik funkcí souvisejících s bezpečností, včetně zabezpečeného procesoru AMD, zabezpečeného šifrování paměti (SME) a zabezpečené šifrované virtualizace (SEV). Tyto funkce se používají k usnadnění klíčových bezpečnostních funkcí, jako jsou funkce Secure Root of Trust, Secure Run a Secure Move.

Flexibilní design
Server HPE ProLiant DL385 Gen10 má přizpůsobitelný chassis včetně modulárních pozic pro jednotky, které mohou být konfigurovány až s 30 SFF, až do 19 LFF nebo až 24 jednotek NVMe spolu s podporou až 3 dvojitých širokých možností GPU. Tento server podporuje širokou škálu operačních systémů, díky kterým je vhodný pro většinu prostředí.

Výkon světové úrovně
Server HPE ProLiant DL385 Gen10 podporuje standardní technologii využívající procesor AMD EPYC 7000 s až 32 jádry, 12 Gb SAS a 4,0 TB paměti HPE DDR4 SmartMemory.

Osvědčené průmyslové služby a snadné nasazení
Server HPE ProLiant DL385 Gen10 je dodáván s kompletní sadou služeb HPE Pointnext, které poskytují důvěru, snižují riziko a pomáhají zákazníkům realizovat agilitu a stabilitu.

Služby z HPE Pointnext zjednodušují všechny fáze cesty IT. Poradenské a transformační služby odborníkům rozumějí nárokům zákazníků a navrhují optimální řešení. Profesionální služby umožňují rychlé nasazení řešení a Operační služby poskytují trvalou podporu.

Služby poskytované v rámci Operačních služeb zahrnují: HPE Flexibilní kapacita, HPE Datacenter Care, HPE Infrastructure Automation, HPE Campus Care, HPE Proactive Services.

Více informací