Projekce a tisk v nových podmínkách
Podpora videokonferencingu, vzdálené spolupráce a distanční výuky.

Má tisk a projekce v dnešní době vzdálených pracovišť smysl? My říkáme, že ano. A ukážeme vám, jak používat moderní technologie a funkce, které jsou pro vzdálený tisk a vzdálenou správu ideální. Ukážeme si tiskárny EPSON, které mají extrémně úsporný provoz, pravidelné doplňování náplní je i při náročném provozu tak málo časté, že je můžete doplňovat i jen jednou za 3 roky a pomocí řady softwarových nástrojů máte možnost tyto stroje kontrolovat a mít přehled o vašich nákladech.

Vstupte s námi do světa projekční techniky a přesvědčte se, že projektory v mnoha aspektech nabídnou více než plochý displej. Projektory mají skutečně široké možnosti použití a jsou schopny se flexibilně přizpůsobit vašim požadavkům nebo potřebám. Ať už tedy hledáte řešení pro kvalitní videokonferenci, vzdálenou formu školení, výuku či zábavu, vždy pro vás najdeme řešení, které vám bude vyhovovat. Projektory EPSON doplňuje široká softwarová výbava pro zajištění pohodlného bezdrátového přenosu obrazu, zvuku ale i interaktivity.

Datum a čas / 27. října 2020, 10:00 – 11:00 hod.

Odkaz na přihlášení do online přenosu obdržíte po vaší registraci formou přílohy pro uložení do svého kalendáře. Těšíme se na vás.

Detaily k programu a registraci zde

Srdečně zvou

Pavel Dvořáček
Epson Europe B.V

Matěj Kopecký
Epson Europe B.V

Martin Černík
podpora produktů AUTOCONT a.s.