End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

SPOJENÍ SILNÝCH

Společnost Dell Technologies je největší soukromě vlastněnou IT korporací na světě, která poskytuje v IT vše potřebné od klientských řešení po datová centra. AUTOCONT je největší český soukromě vlastněný IT integrátor. Toto silné spojení nabízí zákazníkům mnoho přínosů.

Spojení silných

Společnost Dell Technologies je největší soukromě vlastněnou IT korporací na světě, která poskytuje v IT vše potřebné od klientských řešení po datová centra. AUTOCONT je největší český soukromě vlastněný IT integrátor. Toto silné spojení nabízí zákazníkům mnoho přínosů.

  • Z historie Dell Technologies

    Společnost Dell Technologies oznámila v závěru roku 2016 dokončení akvizice společnosti EMC Corporation. Vznikla tak jedinečná skupina firem poskytujících organizacím spolehlivou infrastrukturu k budování digitální budoucnosti, transformaci IT a ochraně těch nejdůležitějších aktiv, kterými jsou informace. Spojením vznikl lídr trhu v hodnotě 74 miliard dolarů se stále se rozšiřujícím portfoliem technologií, které řeší komplexní problémy zákazníků v rychle se rozvíjejících oblastech hybridních cloudů, softwarově definovaných datacenter, konvergované infrastruktury, platforem poskytovaných jako služba, datových analýz, mobility a kybernetické bezpečnosti.

  • Struktura Dell Technologies

    Mezi dvě největší a také nejznámější společnosti skupiny Dell Technologies patří Dell, která poskytuje klientská řešení, a Dell EMC, která nabízí řešení infrastruktury. Dell Technologies spojuje tržní sílu společnosti Dell u malých a středních firem s postavením společnosti EMC u velkých podniků a zaujímá pozici lídra v řadě klíčových a vysoce růstových oblastí trhu informačních technologií, jehož objem dnes činí dva biliony dolarů. Dokládá to označení lídr ve 20 hodnoceních Magického kvadrantu i portfolio více než dvaceti tisíc patentů a patentových přihlášek. Mezi další významné členy skupiny patří společnosti VMware a RSA, ale i Pivotal, bVirtustream či Secureworks.

  • AUTOCONT

    AUTOCONT spolupracoval v ČR historicky s WMware, Dell, EMC i RSA. V posledních několika letech se spolupráce v oblasti portfolia Dell a EMC významně rozšiřovala a přerostla ve strategické partnerství, spojení společností Dell a EMC tomuto trendu dalo novou dimenzi. AUTOCONT je největší lokální IT integrátor se strategií být blízko svým zákazníkům a tedy dostupností svých obchodních i technických specialistů v každém regionu. Díky rozsahu a šíři spolupráce získal AUTOCONT certifikační status Dell EMC Titanium Partner a je servisním partnerem Dell pro definované zákazníky, v posledních letech je vyhlašován jako nejsilnější Dell EMC partner roku. AUTOCONT buduje další a další kompetence kolem produktů a řešení Dell Technologies, tak aby dokázal vybírat a implementovat ty nejvhodnější a nejpraktičtější oblasti produktů ze širokého portfolia pro nejčastější potřeby českých zákazníků a za co nejlepších možných podmínek.