End pop-up

Máte zájem o další informace nebo o nabídku pro vaši konkrétní situaci?

Zájem ?

Dell EMC VxRail

Hyperkonvergovaná Infrastruktura

Intel® Xeon® Scalable Processors

Alternate Text

DELL EMC VxRail

Hyperkonvergovaná Infrastruktura

Alternate Text

Intel® Xeon® Scalable Processors

  • Transformace IT pomocí VxRail, využívající VMware vSAN.

   Ať už urychlujete modernizaci datového centra nebo nasazujete hybridní cloud, VxRail přináší vlastnosti, které umožňují zákazníkům neustále inovovat. VxRail transformuje síťové rozhraní HCI a zjednodušuje implementaci cloudového softwaru VMware, splňuje jakýkoli případ použití HCI, včetně podpory těch nejnáročnějších pracovních zátěží a aplikací.


  • Spusťte si video a podívejte se na přidanou hodnotu modernizace pomocí hyperkonvertované infrastruktury.

  •  

   VxRail

   VxRail, využívající serverovou platformu Dell EMC PowerEdge, představuje technologii nové generace, která zajišťuje budoucnost vaší IT infrastruktury, včetně NVMe disků, služeb SmartFabric podporovanou řadou Dell EMC PowerSwitch, hlubokou integraci ekosystému VMware, pokročilé hybridní cloudovou integraci VMware a automatizované nástroje a příručky, které zjednodušují nasazení zabezpečené infrastruktury VxRail.
    
   • Konsoliduje výpočet, ukládání a virtualizaci s komplexním automatickou správou životního cyklu
   • Automatizuje nastavení sítě a řízení životního cyklu pomocí služeb SmartFabric, což výrazně urychluje nasazení a zjednodušuje operace
   • Poskytuje podniková okrajová řešení s podporou pro dvouuzlové clustery
   • Poskytuje jediný bod podpory pro veškerý software a hardware
   • Nabízí chytřejší provoz a strojové učení jako součást systémového softwaru VxRail HCI
   Zájem o další informace
   nebo o nabídku pro vaší konkrétní situaci ?
  • Výhody, jak je vidí AUTOCONT specialista


  • Transformace sítě HCI a zjednodušení integrovaných cloudových platforem VMware

  • VxRail: Platforma HCI, osvědčená pro urychlení modernizace datového centra, transformaci sítí HCI a zjednodušení cesty k hybridnímu cloudu.

   Vlajková loď společnosti Dell Technologies Cloud Platform nabízející produkt VMware Cloud Foundation na platformě VxRail integruje hyperkonvertovanou infrastrukturní vrstvu a cloudový softwarový stack VMware, který zajišťuje správu životního cyklu jako jeden úplný, automatizovaný, místní hybridní cloud, což výrazně snižuje riziko a zvyšuje provozní efektivitu IT. To je možné díky integrovaným funkcím navrženými společností Dell EMC a VMware, které zjednodušují, zefektivňují a automatizují chod/provoz celého SDDC prostřednictvím jediného sjednoceného zážitku.

   Dell EMC společně s VMware jsou dohromady lepší v rychlejším vývoji nových technologií. VxRail, společně vyvinutý s VMware, využívá proprietární systémový software VxRail HCI pro automatizaci nasazení a poskytování kompletní správy životního cyklu, což urychluje dobu zhodnocení v hlavním datovém centru, v cloudu či na jeho rozhraní. Certifikace SAP HANA pro HCL s VxRail podporuje funkce „in-memory database“ v hlavní datovém centru. VMware Cloud Foundation na VxRail přináší jedinečnou zkušenost, která není k dispozici na žádné jiné on-premise infrastruktuře, na níž je spuštěn Cloud Foundation.

   VxRail výrazně usnadňuje IT operace, včetně propojení se službami SmartFabric, které zahrnuje zjednodušení celého životního cyklu a zároveň zachování jediného bodu komplexní podpory jak pro hardware, tak i software. VxRail se službami SmartFabric podporovanými přepínači Dell EMC Networking je prvním a jediným HCI zařízením, které poskytuje plně automatizovaný přehled o síti a konfigurace během nastavení, rozšiřování clusterů a každodenní správy.

    

  •  

   Platforma Dell Technologies Cloud: VMware Cloud Foundation na platformě VxRail přináší plnou stack integraci a zjednodušuje cestu k hybridnímu cloudu, který je „future-proof“ a proto garantuje fungování pro další generace technologií VMware Cloud.

  •  

   Společně vytvořené: Umožňuje 2.5x rychlejší zhodnocení synchronní dostupnosti jádra VMware a HCI softwaru díky unikátní integrací umožněné softwarovým systémem VxRail HCI.

  •  

   Transparentnost: 100 % využití přidané hodnoty VxRail softwarových možností a správa dostupná prostřednictvím VMware vCenter.

  •  

   Automatická konektivita: první a jediné HCI zařízení s automatizací konfigurace sítě snižuje náklady na implementaci a správu o 98 %.

  • VxRail - další zdroje informací

  •  

   Produktový list VxRail

   Tento produktový list poskytuje přehled funkcí a výhod systémů Dell EMC VxRail a VMware Cloud Foundation na platformě VxRail.

   Otevřít list
  •  

   Technická specifikace VxRail

   Specifikace a detaily k jednotlivým řadám Dell EMC VxRail a VMware Cloud Foundation na platformě VxRail.

   Otevřít list
  •  

   Krátké video VxRail

   Krátké, přehledové video pro orientaci, která témata vás mohou u VxRail nejvíce zajímat a co pro vaši firmu může znamenat největší změnu.

   Otevřít video
  •  

   Produktový list VMware Cloud Foundation

   Tento produktový list poskytuje přehled funkcí a výhod VMware Cloud Foundation.

   Otevřít list
  •  

   HCI pomáhá efektivitě a rozvoji byznysu

   Studie IDC ukazuje, jak HCI na bázi Dell EMC VMware poskytuje rozvoj efektivity IT i rozvoj byznysu firmy.

   Otevřít studii