Internet v Telči 2019

Vážení obchodní partneři a přátelé,

dovolte mi vás již po dvacáté co nejsrdečněji pozvat na seminář pořádaný v rámci projektu „Internet v Telči 2019“, který se stal již nedílnou součástí folkového festivalu Prázdniny v Telči.

Ano, máme kulaté narozeniny. A to je čas na připomenutí jedné základní oblasti, která se nese semináři již minimálně jednu dekádu. Podíváme se na samé základy výstavby optických sítí, ale tak, jak je možné je budovat dnes. Jak položit chráničku HDPE, jak ji rozbočit, jak nakládat s mikrotrubičkami, prostě hezky od začátku. To ale neznamená, že neotevřeme i téma velmi mladé, jako je oblast „Internet of Thinks“. IoT je skoro neodmyslitelně spojeno s otázkou kybernetické bezpečnosti, kterou bereme velmi vážně. Proto se s vámi rádi podělíme o zkušenosti z provozu služeb bezpečnostního dohledu v rámci AC SOC a podíváme se na aktuální technologické trendy této oblasti.

Akce proběhne 8. 8. 2019 v prostorách Panského dvora v Telči a je určena nejen IT odborníkům, ale také zástupcům měst, obcí a krajů a jimi zřizovaných příspěvkových organizací.

Na co se můžete těšit?

  • Jaké jsou dnešní způsoby výstavby optických sítí
  • Typické topologie metropolitních a obecních sítí
  • Technologie šíření optického signálu (jak ho zesílit, co je to CWDM a DVDW a jak to funguje …)
  • Plány a představy využití IoT v Kraji Vysočina
  • Dnešní možnosti IoT a konkrétní projekty
  • Aktuální dotační možnosti, jednotlivé programy a jejich využití v dopravě
  • Dnešní technologické trendy pro zajištění kybernetické bezpečnosti (DLP, šifrování, práce s účty, filtrace DNS provozu…)
  • AC SOC – co jsme řešili, příklady incidentů, ukázky

Věříme, že vám připravený program přinese správný nadhled a třem vylosovaným účastníkům navíc umožníme získat pohled z opravdové výšky, z koše horkovzdušného balónu, který pro nás odstartuje v 19,00 z nádherného zámeckého parku.

Celá akce bude vrcholit jako vždy večerním programem, letos se můžete těšit na večerní nádvoří Státního zámku v Telči s Radim Zenkl Bandem a také skupinou Sedaa (Mongolsko).

Na příjemné prázdninové setkání se za organizační tým těší

Petr Vejmělek
AUTOCONT a.s.