AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky či chtějí čerpat informace z AC blogů. Mohou zde získat i neveřejné dokumenty z konferencí v elektronické podobě

×

Tři AutoCont projekty oceněny!

Společnost AutoCont byla velmi úspěšná i v letošní prestižní Microsoft soutěži a tři z mnoha realizovaných projektů byly ohodnoceny cenou Microsoft Awards. Microsoft vyhlásil výsledky 17. ročníku ocenění Microsoft Awards. AutoCont se svými nominovanými projekty bodoval hned třikrát, získal ocenění v kategorii Komunikace, telefonie a podnikové sociální sítě, Top projekt Office 365 a Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics.

Společnost AutoCont byla velmi úspěšná i v letošní prestižní Microsoft soutěži a tři z mnoha realizovaných projektů byly ohodnoceny cenou Microsoft Awards.

Microsoft vyhlásil výsledky 17. ročníku ocenění Microsoft Awards. AutoCont se svými nominovanými projekty bodoval hned třikrát, získal ocenění v kategorii Komunikace, telefonie a podnikové sociální sítě, Top projekt Office 365 a Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics.

Microsoft vyhlašoval nejzajímavější projekty roku v deseti kategorií, rozhodujícím hodnotícím kritériem bylo především vyčíslení konkrétních přínosů pro zákazníka (přímá úspora nákladů, zvýšení spokojenosti zákazníků, flexibilnější firemní procesy), ale také inovativnost a komplexnost projektu.

Vybrané AutoCont projekty, které se prosadily v letošní soutěži:

Komunikace, telefonie a podnikové sociální sítě: „Řešení Microsoft Lync 2013 používá ve společnosti Mountfield i „Béďa trávníček“

„AutoCont poskytl nástroj, který sjednotil firemní kulturu komunikace a vedl k úsporám nákladů vzniklých na základě každodenního cestovaní zaměstnanců Mountfield na interní jednání i k úsporám za GSM služby. Společnost Mountfield nasadila MS Lync 2013 z důvodu efektivity práce mezi jednotlivými pobočkami, dnešní jednaní probíhají online, školení zaměstnanců lze nahrát a sdílet mezi zaměstnanci. Nemalá úspora vznikla také v oblasti nákladů za telefonní služby,“ uvedl Ondřej Vrábel, account manager, AutoCont Praha.

Top projekt Office 365: Moderní IT s Office 365 ve společnosti Wikov. „Projekt úspěšně zabezpečil standardizaci poskytování IT služeb napříč celým holdingem, zjednodušil serverovou infrastrukturu a její správu, maximálně využívá stávajících investic a v neposlední řadě rovněž minimalizuje provozní náklady,“ dodal Zdeněk Chobot, ředitel AutoCont regionálního obchodního centra Západ.

Inovativní ERP řešení na platformě Microsoft Dynamics: Komplexní ERP/CRM řešení na bázi Microsoft Dxynamics AX a Project Server řídí příležitosti, vývoj i výrobu armádní techniky v RETIA a.s.

„Zákazník realizací projektu získal efektivní nástroj pro podporu svého podnikání a současně stabilního a zkušeného IT partnera. Díky tomu odboural riskantní závislost na řadě drobných subdodavatelů. Řešení také pomohlo společnosti Retia splnit kvalifikační kritéria pro dodávky armádní techniky armádám NATO. Díky nástrojům business intelligence zákazník získal detailní a aktuální přehled o stavu společnosti i jednotlivých procesů,“ říká Lenka Menšíková, konzultantka pro oblast Microsoftu Dynamics v AutoContu.

„Microsoft má velmi širokou nabídku softwarových technologií a produktů, my se jako jeden z mála jeho partnerů silně angažujeme téměř ve všech jeho oblastech a tedy škála projektů i kompetencí, kterými díky tomu disponujeme, je velmi bohatá. Pro naše specialisty i zákazníky, je určitě příjemné zjištění, že realizujeme tak kvalitní a zajímavé projekty, že hned tři, tj. nejvíce od jednoho implementačního partnera Microsoftu, mají šanci být oceněny mezi těmi nejzajímavějšími na trhu“ doplnil Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing v AutoContu.

Zveřejněno: 21. 4. 2015