AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

×

Jsme nejlepším Veeam partnerem

AutoCont získal hned dvě významné ocenění při vyhlášení nejlepších partnerů Veeam za rok 2014 v rámci dvoudenního Veeam Partner Summitu 2015. Stejně jako loni tak společnost stojí v čele mezi nejlepšími Veeam partnery.

AutoCont získal stejně jako v předchozím roce titul český Veeam partner v kategorii Největší obrat a navíc zabodoval také v kategorii Největší počet transakcí. Porota vybírala nejlepší partnery v šesti kategoriích, přičemž rozhodoval podíl na příjmů společnosti Veeam a komplexní marketingové úsilí, jež jednotliví partneři v loňském roce vyvíjeli

Na technologii Veeam, konkrétně Veeam Cloud Connect, AutoCont postavil mimo jiné také svou špičkovou službu vBR (virtual Backup & Recovery), která umožňuje zálohovat data z infrastruktury zákazníka do prostředí AC CLOUD a v případě potřeby je opět obnovit zpět do vlastní infrastruktury. Služba je poskytována z AutoCont datovém centru na území České republiky. Bližší informace o vBR naleznete zde.

Zveřejněno: 5. 6. 2015