AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

×
Article teaser image

Buďte v obraze s „AC pod palcem“

Nová mobilní aplikace pro všechny příznivce AutoContu vás kdykoliv a kdekoliv seznámí s novinkami z nabídky nebo o plánovaných akcích, které pro vás připravujeme. Jednoduše získáte také praktický přehled z klíčových informačních zdrojů AutoContu.

Užitečné informace je pak možné mít vždy při ruce, číst je v době, kdy je na to prostor a jednoduše využívat při osobních schůzkách. Během chvíle lze zjistit, co je v AutoContu nového, jaké se připravují akce či semináře, vyhledat nové i starší reference, případovky i produktové listy a přehledně číst informace z posledních newsletterů nebo články z magazínu Elita. V aplikaci lze také rychle zjistit, kde čerpat další informace z microwebů, blogů a kde najít kontakty na jednotlivá obchodní a servisní místa AutoContu.

Mobilní aplikace je dostupná pro všechny používané platformy - vyzkoušejte .
www.autocont.cz/mobilni-aplikace
Zveřejněno: 31. 1. 2017