AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

Odpovědět na příspěvek

21.05.2015 9:19:10Luděk Mandok

Školství a nevýdělečné podniky

Dobrý den, nepletete se :-) Přestože se i na úrovni obcí mohou objevit VIS jsou obce z účinnosti zákona vyjmuty. NBU uvedl své stanovisko již 25.6.2014: "Národní bezpečností úřad prosazuje názor, že informační systémy, jejichž správcem je obec, nebudou zahrnuty ani do kritické informační infrastruktury – tedy kritické infrastruktury v oblasti kybernetické bezpečnosti, ani mezi významné informační systémy. Standardizace podle prováděcích předpisů k ZKB by se tedy na obce povinně vztahovat neměla." Druhá věc je, že obce mají možnost se samy dobrovolně přihlásit, tomu bráněno není. V daném okamžiku je tedy na úrovni obcí "účinnost", založena na dobrovolnosti. S pozdravem L. Mandok
 
Příspěvek nepřihlášeného uživatele je publikován po schválení moderátorem.