AC FORUM
Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AutoContu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

AC
FORUM

Je online prostor určený pro stávající či potenciální zákazníky AUTOCONTu, kteří mají zájem o AC novinky, chtějí čerpat informace z AC blogů či přispívat do diskusí. Mohou zde získat informace z konferencí, prezentací a dalších neveřejných dokumentů.

Blog teaser image

AC Dynamics 365


Nová generace podnikového řešení Microsoft Dynamics 365,,která spojuje funkcionality a procesy ERP a CRM systémů a spolu s Microsoft Office 365 je integruje do jednoho cloudového prostředí.

více

Blog teaser image

AC Dynamics 365 Business Central


Ucelené podnikové řešení určené pro malé a střední společnosti, které lze provozovat jak v Cloudu tak na vlastních serverech. Zastřešuje veškeré podnikové činnosti od financí, přes výrobu, logistiku, až po lidské zdroje. Řešení z rodiny Microsoft Dynamics 365 navíc umožňuje jednoduchou a rychlou integraci s dalšími aplikacemi.

více

Blog teaser image

IT Security


(Ne)bezpečné zamyšlení nad IT tématy a hrozbami, které jsou každodenním potenciálním ohrožením firemních dat a celé korporátní pověsti. Inspirujte se IT tématy podanými srozumitelně. Zamyslete se spolu s našimi specialisty nad zajímavými aspekty těchto často diskutovaných problematik.

více

Blog teaser image

AC Industry


Pojem Průmysl 4.0 je dnes velmi skloňovaným tématem, mluví se o něm jako o konceptu, bez nějž se v budoucnu žádná výrobní firma neobejde. Opravdu až v budoucnu? Již dnes probíhají studie a realizace, kterými vybrané společnosti chtějí získat výhody nad konkurencí. Buďte v obraze již dnes!
 

více

Blog teaser image

IT pro BYZNYS


Inspirujte se co mohou dnešní IT technologie a řešení přinést ve vaší organizaci pro obchod, výrobu, provoz, finance či HR. V tomto blogu najdete krátké příspěvky pro vaše zamyšlení, odkazy na zdroje informací, reference a zkušenosti zákazníků s danými přínosy, videa a další.

více

Blog teaser image

Datová centra


Datová centra, každý o nich mluví a skoro každý nějaké má. Pro mnohé je to možná jen "serverovna", ale i ta se dá navrhout a poté dobře provozovat. Pojďme se společně podívat na důležité vlastnosti datových center včetně prostředků, jakými se bránit proti nenadálým událostem v nich.

více