Nová úroveň výkonu

Nová úroveň výkonu

Mobilní zařízení ještě nikdy nebyla takto flexibilní! Společnost Samsung přichází se zbrusu novým zařízením Galaxy Note10 a Note10+, která v sobě skrývají výkon stolního počítače, ovladatelnost herní konzole a možnosti kapesního filmového studia.

Samsung přináší na trh nový revoluční design , který kombinuje formy dotykového ovládání a ovládání pomocí gest, které společně s možností ovládání dotykovým perem vytváří zcela uživatelský zážitek. Díky snadnému ergonomickému úchopu a výjimečně lehkému tělu je Samsung Galaxy Note 10 novým standardem v designu smartphonů. Nyní je design úchvatný i výkonný zároveň.

Výkon nyní přichází ve dvou velikostech! Note10 s 6,3" Infinity-O Dynamic Amoled displejem se zabudovaným ultrazvukovým snímačem otisků prstů pro nejvyšší míru zabezpečení s hmotností 196 gramů, a Note 10+ s 6,8" displejem stejného typu a hmotností 196 gramů vám přinesou filmový zážitek jako v kině na vaší dlani.

Pro celodenní výkon nyní stačí nabíjet pouhých 30 minut!
1 | 1 s dph
Více info
Surface Hub 2

Surface Hub 2

Originální obří AIO PC Microsoft Hub už ve 2. generaci - to je interaktivní tabule, videokonfereční zařízení a pracovní plocha s plnohodnotným počítačem, která dodá sílu Windows 10 Pro celému vašemu týmu. Povšimněte si 4K kamery připojené přes USB-C s úhlem záběru 90°, 3pásmové repro, 8 mikrofonů a 4jádrový procesor Intel® Core™ i5 8. generace. Aktivní pero je součástí dodávky. Vážným zájemcům nabízíme předvedení produktu v sídle společnosti Microsoft v Praze.

Více info
Účastníkům AC TechForum 15 % sleva na TeamViewer

Účastníkům AC TechForum 15 % sleva na TeamViewer

U nás vždy výhodněji! V září 15 % sleva na všechny nové i prodlužované licence a migrace na TeamViewer 14. Akce je určena pro všechny účastníky konference AUTOCONT TechForum 2019. Platí na edice Premium a Corporate a k nim dokupované doplňky (add-on), včetně produktu TeamViewer Pilot. Uplatníme ji na všechny vaše objednávky přijaté od 10. do 30. září 2019.
Více info
Vynikající mobilita, dvoudenní výdrž

Vynikající mobilita, dvoudenní výdrž

Lenovo ThinkPad X390 je dokonale mobilní 13,3" firemní notebook s vylepšeným zabezpečením s PrivacyGuard, PrivacyAlert a ThinkShutter, výdrží baterie na více než 2 pracovní dny, dvěma dálkovými mikrofony, možností LTE a ještě mnohem více.
42 525 Kč | 51 455 Kč s dph
Více info
2. generace Flip!(chartu)

2. generace Flip!(chartu)

Samsung FLIP! je dotykový interaktivní flipchart s elektronickým perem a monitor s UHD rozlišením (4k) zároveň. Rozlučte se s nepraktickým přepisováním, focením a rozesíláním poznámek z porad a brainstormingů. Flip! má vlastní úložiště a dá se otočit na výšku. Má i režim štětce s rozeznáváním až 1024 úrovní přítlaku a ochranné sklo. Cena bude stanovena v okamžiku reálné dostupnosti produktu (září-říjen).
Více info
Videorallye

Videorallye

Logitech Rally přináší video ve studiové kvalitě, bezkonkurenční čistotu hlasu a možnost automatizace RightSense™ pro bezproblémový průběh jednání s aplikacemi pro videokonference kompatibilními se zařízeními USB, jako je Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® pro podniky, Microsoft Teams a Zoom. Vhodné do každé středně velké až větší zasedačky.
61799 | 74777 s dph
Více info
Dokovací puk

Dokovací puk

I-tec USB-C Pocket Dock 5K je univerzální dokovací stanice navržena zejména pro použití na cestách. Je velice kompaktní, ale zároveň robustní a nabitá funkcemi kam se jen podíváte. Je schopna propojit displeje s HDMI konektory a rozlišením až 4K, nebo i starší monitory a projektory vybavené rozhraním VGA.
1 182 Kč | 1 430 Kč s dph
Více info