Nová generace Samsung Galaxy

Nová generace Samsung Galaxy

Nová generace inovací je tady: Samsung Galaxy S10e, S10 a S10+ jsou výsledkem deseti let průkopnických prvenství ve světě chytrých telefonů. Přináší ty nejnovější mobilní technologie.

Zbrusu nový design pro ničím nerušený pohled. Žádný výřez. Díky technologii Dynamic AMOLED, přesnému vyřezávání laserovým paprskem a integrovaným bezpečnostním prvkům je Infinity-O displej tou nejpokročilejší obrazovkou, kterou kdy telefony Galaxy měly. Pro odemknutí se stačí dotknout obrazovky.

Inteligentní fotoaparát vám pomůže při tvorbě opravdu dechberoucích záběrů. Dokáže vám doporučit správnou kompozici snímku, pomůže vám i díky schopnosti automatické optimalizace nastavení podle právě zachycované scény.

Technologie bezdrátového sdílení energie vám dává možnost nabíjet jiná zařízení.
One UI představuje jednodušší způsob používání telefonu.

Galaxy S10 se sám od vás učí. Stane se přirozenou součástí vašeho dne.

Od 16 115 | 19 499 s dph
Více info
Dotek geniality

Dotek geniality

Ještě tenčí a lehčí. Přitom ještě rychlejší a výkonnější než všechny předchozí modely. Převratné nápady z dílny Apple daly vzniknout novému MacBooku Pro s vestavěným skleněným multi-touch proužkem Touch Bar, se kterým budete mít vždy po ruce všechny potřebné nástroje.
73 579 | 89 031 s dph
Více info
Toho pavouka budete chtít doma

Toho pavouka budete chtít doma

Doma se budete chtít bavit i pracovat. S tímto pavoukem budete mít síť pevnou a rychlou. ASUS ROG Rapture  AX11000 Tri-band Wi-Fi 6 (802.11ax) herní router – první 10 Gigabit Wi-Fi router se čtyřjádrovým procesorem, 2,5G gaming portem, DFS band, wtfast, Adaptive QoS, AiMesh for mesh wifi system and AiProtection Pro network security pro pokrytí větších objektů.
11 261 | 13 625 s dph
Více info
Čisté linie

Čisté linie

Nový model Galaxy A6 od Samsungu vám nabídne jako jeden z mála v této kategorii nejmodernější Infinity displej typu AMOLED, který vyniká perfektními barvami, skvělými pozorovacími úhly a čitelností i pod přímým sluncem. Typické jsou pro něj zaoblené hrany a symetrický design.
5 784 | 6 999 s dph
Více info
Byznys na prvním místě

Byznys na prvním místě

Stylový design, odolná kovová konstrukce a vysoký výkon dělají z notebooku Lenovo ThinkPad E590 ideální volbu pro profesionály, kteří jsou schopni ocenit moderní technologie. Tato skvěle vybavená pracovní stanice pro střední a malé podniky disponuje procesory osmé generace Intel® Core™, možností dvou úložišť, grafickou kartou AMD a podporou paměti Intel Optane™.

25 979 | 31 435 s dph
Více info
Svět na zápěstí

Svět na zápěstí

Po delší odmlce jsme se konečně dočkali nových Apple Watch S4 a skutečně je o co stát. Chytré hodinky se pyšní doposud největším displejem, který je nyní díky minimalistickému rámečku o 30 % větší, než tomu bylo u minulého modelu. Ovládací korunka se dočkala inovace a je nyní o 30 % menší.
10 094 | 12 214 s dph
Více info
Neslevujte z tempa

Neslevujte z tempa

Ultratenký hliníkový pracovní notebook v precizním zpracování se přizpůsobí všem vašim potřebám. Sáhněte po Elitebooku 840 od HP s volitelným ultrajasným displejem. Přizpůsobí se jakémukoli prostředí. Váš počítač je plně chráněn s hardwarovým řešením zabezpečení od HP, včetně funkcí HP Sure Start Gen4, HP Sure Click, nebo integrovaným ochranným filtrem obrazovky HP Sure View Gen2.
24 939 | 30 176 s dph
Více info