Mějte řízení vašich identit pod kontrolou

Mějte řízení vašich identit pod kontrolou

AC Identita, softwarový produkt společnosti AUTOCONT, je produktové řešení pro efektivní, bezpečnou a centrální správu a řízení uživatelských účtů a oprávnění.
Nejste si jisti, že se vás problematika řízení uživatelských identit týká? Odpovězte si na pár následujících otázek: Musíte při příchodu, odchodu či povýšení zaměstnance řešit vytvoření účtu a manuálně nastavovat přístupová oprávnění ve všech potřebných systémech? Máte ve firmě pro přístup do jednotlivých podnikových systémů více účtů a hesel? Máte potíže určit, který z vašich zaměstnanců má přístup do jakého systému a na čí žádost? Nebaví vás trávit čas voláním na HelpDesk nebo zadáváním tiketů, když potřebujete nastavit oprávnění ve vašich systémech? Nemůžete si vše potřebné jednoduše zařídit přes Active Directory? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, jste tady správně. Toto řešení vám přinese:
  • Automatizaci a centralizaci řízení životního cyklu identit
  • Jasnou, přehlednou a především aktuální evidenci přístupů a oprávnění uživatelů ve vašich systémech
  • Audit a reporting všech změn, nastavení oprávnění ve správě identit a jejich oprávnění
  • Konsolidaci dat z organizační struktury,účtů a oprávnění jako efekt při zavádění řešení
  • Podporu uživatelské samoobsluhy
  • Zrychlení procesů spojených s nástupy či odchody zaměstnanců
  • Posílení zabezpečení přístupu k informacím a datům vaší organizace nebo firmy
Více info
Veeam Enterprise nyní za cenu Standard

Veeam Enterprise nyní za cenu Standard

Pokud zakoupíte trvalé licence Veeam edice Enterprise se 2 a více let maintenance navíc, získáte licenci za cenu edice Standard. Akce se vztahuje na prodej Veeam Availability Suite Enterprise, Veeam Backup & Replication Enterprise a Veeam Backup Essentials Enterprise 2 socket bundle. Zákazník může max. zakoupit 12x CPU licencí Veeam Availability Suite nebo Veeam Backup & Replication. V případě Veeam Backup Essentials max. 3x licence. Akce platí do konce března 2019.
Více info
Microsoft Teams

Microsoft Teams

Microsoft Teams v sobě spojuje nástroje pro komunikaci, sdílení obsahu a aplikací, které jsou dostupné na jednom místě. V rámci MS Teams lze hostovat audio i videokonference nebo pořádat online schůzky. V rámci své pracovní skupiny můžete spoluvytvářet a sdílet soubory pomocí  oblíbených aplikací Office 365, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, SharePoint a Power BI.
Více info
Profesionální dokování v organizaci

Profesionální dokování v organizaci

Mějte pod kontrolou, jaké notebooky se připojují k dokovacím stanicím ve vaší síti a jaké programy se mají po připojení spustit. Zejména to platí pro univerzální doky, připojované přes USB, které jsou dnes moderním standardem. i-tec Docker Pro automaticky detekuje všechny dokovací stanice i-tec, které jsou vybaveny LAN portem a k nim připojené notebooky. Docker Pro funguje se všemi přístroji na Windows 10. Podporuje korporátní instalaci ze serveru, nastavování/klonování MAC adres.
1 | 1 s dph
Více info
TeamViewer 14

TeamViewer 14

Nový standard pro vzdálené řízení a vzdálenou podporu. Ještě rychlejší, dokonalejší, bezpečnější. Nyní navíc s unikátním doplňkem řešení podpory s využitím rozšířené reality TeamViewer Pilot. Znáte TeamViewer Blizz a TeamViewer IoT? Ptejte se nás, upgradujte a migrujte z jiných platforem. Od nás vždy výhodněji
Více info
Microsoft PowerApps

Microsoft PowerApps

Využijte možnost snadno vytvářet obchodní aplikace, které potřebujete, a rozšiřovat nebo přizpůsobovat aplikace, které už máte. Návrh typu ukázat a kliknout umožňuje rychlé vytváření aplikací. Můžete si vybrat některou ze široké škály šablon nebo začít úplně od začátku. Snadno propojíte vaše aplikace s daty a ke snadnému doplnění logiky můžete využít výrazy podobné jako v Excelu. Vaše aplikace můžete publikovat na web nebo do systémů iOS, Android a Windows 10.
Více info
Změna co vás přežije

Změna co vás přežije

Celý rok v týmu vládlo napětí. Nakonec se ale přes značnou nevoli a skřípění zubů podařilo změnový projekt prosadit a dotáhnout do konce. Náčelník splnil svůj roční cíl, sklidil potlesk na vánočním večírku (nejméně tleskal jeho vlastní tým) a vysněné povýšení. Na poslední společné poradě poděkoval týmu za skvělou práci, načež se přesunul na nové působiště. V okamžiku, kdy se za ním zavřely dveře, začal tým tiše a systematicky pracovat na rozkladu celého projektu a návratu do původního stavu.
Více info