4k HTV Philips nové generace

4k HTV Philips nové generace

Profesionální programovatelná hotelová 43" TV Philips s rozlišením 4k, s řadou skvělých funkcí, která se uplatní i ve veřejných budovách a koncelářích. Jako první profi HTV má integrovaný Chromecast pro sdílení obrazovsky z mobilních zařízení (Android / iOS), operační systém Android v.7, Media Suite IPTV, 4K UHD Chromecast, prodlouženou životnost a záruku proti běžným domácím TV,  zabudovaný Google Play Store, Analytics, Wi-fi, podpora centrální správy CMND.
Ovládání TV s Androidem je překvapivě rychlé, flexibilní a navigace jednoduchá. TV je připravená k provozu nativních aplikací pro Android, které si můžete stáhnout nebo nechat vyvinout na zakázku. Aplikace se dají instalovat přímo do přístroje včetně nastavení automatických aktualizací.
Na jeden klik se dostanete do Google Play Store, snadno přidáte další aplikace, hry, můžete pouštět hudbu, filmy a všechne multimediální obsah dostupný na webu.
Aplikace můžete instalovat a spravovat bezpečně na dálku.
Funkcí Analytics získáte přehled o tom, jaké kanály, pořady a reklamy diváci sledují, podle toho můžete přizpůsobit jejich nabídku a obsah.
Vyplatí se pouvažovat, k čemu může být IPTV u vás přínosem.
17 900 | 21 659 s dph
Více info
Variabilní monitor

Variabilní monitor

SAMSUNG 27" Space Monitor (S27R750. QHD, VA, 144Hz. také ve velikosti 32"), je zvláštní hlavně svým stojanem s ramenem, který upevníte k rohu pracovního stolu; zatímco jej nepoužíváte, je rameno zataženo tak, aby plochá obrazovka přilnula těsně k zadní stěně stolu, ke zdi nebo paravánu a vy budete mít celý pracovní povrch volný.

8386 | 10147 s dph
Více info
Více za méně

Více za méně

HP Ink Tank Wireless 415 se vyznačuje skvělou kvalitou tisku. Disponuje bezokrajovým tiskem, funkcí kopírování a skenování. Rozlišení 1200x1200, rychlost čb tisku – 8 str/min., barevně 5 str/min. Na jednu sadu barevných náplní HP vytisknete až 8000 stran, s pomocí černé inkoustové kazety vytisknete 6000 stran.

3 257 | 3 941 s dph
Více info
Náklady pod kontrolou

Náklady pod kontrolou

Provedení HP Print Forward Design vyhovuje požadavkům moderní kanceláře. S tiskárnou HP OfficeJet Pro 8725 All-in-One mějte náklady pod kontrolou s levným barevným tiskem v profesionální kvalitě. Rychlost černého tisku 24 str/min, rychlost barevného tisku 20 str/min. Pracujte produktivně a snižte spotřebu papíru s neuvěřitelně rychlým oboustranným tiskem.
6 233 | 7 541 s dph
Více info
Vyšší level

Vyšší level

S tiskárnou LaserJet Pro 400 MFP M426fdn vytiskněte první stránku a oboustranné výtisky rychleji než vaše konkurence. ČB multifunkční laserová tiskárna, kopírka a skener typu 4 v 1, formátu A4 vhodná pro použití v kancelářích a menších společnostech, které chtějí tisknout ekonomicky a v dobré kvalitě.
8870 | 10732 s dph
Více info
Router

Router "za vysvědčení"

Dvoupásmový bezdrátový router AC750, se kterým bleskově vytvoříte a nasdílíte privátní mini cloud. Dvoupásmový bezdrát 802.11ac o rychlosti až 733 Mb/, široké bezdrátové pokrytí díky dvěma anténám s vysokým ziskem, USB port pro sdílení tiskáren, úložišť nebo 3G/4G připojení, aplikace ASUS AiCloud pro přístup k souborům, synchronizaci, sdílení a streamování.
578 | 699 s dph
Více info
Ideální pro malé a středně velké firmy

Ideální pro malé a středně velké firmy

Barevná multifunkční laserová tiskárna Canon i-SENSYS MF643Cdw se stane ideálním řešením pro vysoce kvalitní výstup v menších či středních firmách s možností vysoké rychlosti tisku už 21 stránek/min a kompatibilitou s mobilními zařízeními.

5730 | 6933 s dph
Více info