55“ UHD flipchart Flip

55“ UHD flipchart Flip

Samsung FLIP je dotykový interaktivní flipchart s elektronickým perem a monitor s UHD rozlišením (4k) zároveň. Rozlučte se s nepraktickým přepisováním, focením a rozesíláním poznámek z porad a brainstormingů. Samsung Flip vás této nepříjemné činnosti zbaví, neboť umožňuje snadné uložení vašich zaznamenaných myšlenek i jejich následné sdílení se spolupracovníky. Vychutnejte si naprosto přirozený a plynulý způsob psaní a kreslení spolu s výhodami digitálního displeje. K tomu, abyste využili různé tloušťky tahu, barev a stylů navíc nepotřebujete zvláštní dotykové pero. Vytvářet inspirativní díla můžete takřka čímkoliv. Dotykový displej Samsung Flip umožňuje díky rozsáhlým možnostem konektivity snadné zapojení více uživatelů. Takže vy i vaši spolupracovníci můžete kdykoliv upravovat a tvořit rozmanitý obsah v té nejvyšší kvalitě. Elegantní světle šedý vzhled Samsung Flip z něj činí perfektní doplněk každého moderního pracoviště. Pyšní se ergonomickým designem s možností naklonění o 4,5 stupně. Také je vybaven pouzdrem na pero a odkládací poličkou. Flip je jednoduše připraven poskytnout vám moderní způsob působivé prezentace myšlenek i praktické pomůcky pro každodenní práci. Obraz můžete na Flip poslat z Windows přes HDMI nebo bezdrátově přes WiDi, ze svého mobilního zařízení s Androidem přes screen mirroring, NFC. Monitor má vlastní úložiště, operační systém Tizen, rozměr obrazu je 55“, rozlišení UHD (3 840 × 2 160), porty LAN, WiFi, USB.
49 900 | 60 379 s dph
Více info
Elegantní a dokonalý

Elegantní a dokonalý

Ekonomický a ekologický 27” LED monitor Philips 272B7QPJEB v jednoduchém moderním provedení; ostrý a jasný obraz na IPS panelu (2 560 × 1 440). Je vyrobený z recyklovatelných materiálů a šetří náklady také díky jedinečné technologii PowerSensor, která automaticky sníží jas, pokud není přítomen uživatel. Dalšími výhodami jsou funkce pro snížení blikání Flicker – free, automatická optimalizace obrazu, USB 3.0 pro rychlý datový přenos a pozor - vestavěná vysunovací webkamera!
7 828 | 9 472 s dph
Více info
Bezpečný, silný, přesný a spolehlivý plotr

Bezpečný, silný, přesný a spolehlivý plotr

Plotr T1700 je velkoformátová barevná tiskárna A0 pro pracovní skupiny s CAD/GIS aplikacemi. Má špičkové zabezpečení: ochranu proti neoprávněnému zásahu do firmware SecureBoot a whitelisting, šifrovaný pevný disk, ochranu přístupu PINem nebo externí čtečkou. S programem HP Click tisknete i nastavujete tisk na dálku. Už žádné zasekávání počítače poté, co kliknete na tlačítko Tisk.

89 990 | 108 888 s dph
Více info
Ideální společníci pro malé podniky

Ideální společníci pro malé podniky

Tato barevná multifunkční laserová tiskárna Canon i-SENSYS MF734Cdw nabízí komplexní řešení pro malé a střední podniky. Kombinace praktických funkcí, například rychlého jednoprůchodového oboustranného skenování, 12,7cm dotykové obrazovky a rychlého oboustranného tisku, zajišťuje zvýšení produktivity. Tiskne ve formátu A4, rychlostí 27 str./min., má rozhraní USB 2.0, Ethernet a WiFi.
10 456 | 12 652 s dph
Více info
Nejrychlejší ve své třídě

Nejrychlejší ve své třídě

Tiskárny HP PageWide umožňují tisknout nejrychleji ve své třídě. Tiskárna  HP PageWide 377dw rychle vytiskne první stranu (čb stránka za 7 vteřin a barevná za 7,5 sekund). V běžném kancelářském režimu pak tiskne rychlostí až 30 str./min. To vše nabízí za nízké celkové náklady na vlastnictví a s nízkou spotřebou energie. Mezi další vlastnosti patří připojení přes USB 2.0, Ethernet (LAN), WiFi, HP ePrint, AirPrint, oboustranný tisk, automatický podavač dokumentů (ADF).
10 101 | 12 222 s dph
Více info
S rychlostí světla

S rychlostí světla

Maximální rychlost připojení bez mrtvých zón vždy po ruce. Společnost ASUS přichází s novou generací dvojpásmových wifi routerů a to konkrétně s Wi-Fi MESH modelem RT-AC67U. V dualband režimu dosahuje rychlosti až 1900 Mb/s, což jej řadí mezi nejvýkonnější wifi routery na trhu. Novinkou je také podpora služby ASUS AiCloud, která umožňuje snadný multi-tasking, sdílení a stahování souborů nebo streamování obsahu. Balení obsahuje DVA kusy za jednu cenu.
5 766 | 6 976 s dph
Více info
Vše, co ve firmě od tiskárny potřebujete

Vše, co ve firmě od tiskárny potřebujete

Bezkonkurenční výkon při tisku, skenování, kopírování a faxování plus spolehlivé zabezpečení. Tato barevná multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Pro MFP M477fdw rychle zpracuje vícestránkové a oboustranné dokumenty bez ohledu na jejich barevnost. S oboustranným skenováním z podavače při jediném průchodu, kterou u aktuálních modelů z nižších řad nenajdete.
10 868 | 13 150 s dph
Více info